Balık Burcu Kasım Falı

1.194
Balık Burcu Kasım Falı

7 Kasım Boğa burcunda dolunay meydana gelecek. İletişim kanallarınız aktifleşmeye başlıyor, telefonunuz, e-mailiniz her zamankinden daha çok çalışabilir. Yine bu dolunay zamanı arkadaşlarınızla beraber bir seyahat planı yapabilirsiniz, yine bir arkadaşınızın desteği ile web sitesi, blog oluşturabilir, internetle/bilgisayarla ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız Ay-Satürn kontağı yüzünden işleriniz dilediğiniz hızda ilerlemeyebilir, sab-retmeli ve kendinize de biraz zaman vermelisiniz.

16 Kasım’da Venüs Yay burcuna geçiş yapacak ve 10 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Böylece sizler için iş ve mesleki konulardan yana şanslı ve keyifli bir süreç başlamış olacak. Bazılarınız terfiler alabilir, bazılarınız iş değiştirebilir, bazılarınız yeni müşterilerle çalışabilir. Mesleki bir eğitim veya seminere de girebilirsiniz.

22 Kasım’da Yay burcunda yeni ay meydana gelecek. îş ve kariyerinizi ilgilendiren koşullar ön planda olacak. Bu aslında nispeten güzel bir etki, yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz, yükselmenizi sağlayacak koşullar oluşabilir. Yalnız bazı konularla ilgili kararsız kalabilir, ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Özellikle ev ve iş arasında denge kurmak gerekiyor ve otorite sahibi figürlerle ilişkilerde ve iletişimde stresten, fevrilikten uzak durmakta yarar var. İşle ilgili konularda finansal anlamda anlaşmaya varmanız halinde, oldukça keyifli bir ekim sizi bekliyor olacak. Bireysel anlamda kendi korkularınızın, kendi kendinize koyduğunuz engellerin üstesinden gelmeniz gerekecek. Özellikle bu hafta içinde yabancıların olduğu, yurtdışıyla ilgili işler gündeme gelebilir. İşinizle ilgili önemli bir seyahate çıkmanız gerekebilir, eğitimle ilgili konulardan yana da şanslı olabileceksiniz. Yalnız yöneticileriniz zıvanadan çıkabilir ve sizleri de çıkarabilir, diplomatik davranmayı sakın ihmal etmeyin. İş konusunda da açgözlülük yapmayın, koşulların iyice belirginleşmesini bekleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.