Kadınlar Duysun

Balık Burcu Mart 2020 Yorumu

24.02.2020
12.921

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar Mart ayı bilinçaltınızda yer alan düşünceleri çözmenize yardımcı olacak.

Balık Burcu Mart 2020 Yorumu

Duygusal iniş çıkışlarınızda büyük bir rahatlama söz konusu olabilir. Farkındalığınız artacak ve size olumsuz yaklaşan kişileri sezgileyerek kendinizden uzaklaştırabileceksiniz. İş hayatınızda canınızı sokacak olan bir haber alabilirsiniz. Yarım kalmış yada başlamayamadğınız bir projeniz varsa bunu tekrar ele almak isteyebilirsiniz. Aileyle yada bir arkadaşla ortak iş yapıyorsanız parasal konularda bir anlaşmazlık yaşanabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar 9 Mart 2020 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek ortaklıklı olan işlerinize biraz dikkat etmelisiniz. Çevrenizde ki insanlar sizi maddi açıdan kandırıyor olabilir ve bunu geç fark edebilirsiniz. Bu yüzden biraz daha tedbirli olmanız fayda var.

24 Mart 2020 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve taze bir enerjiye sahip olacaksınız. Hayata karşı bakış açınız giderek pozitif bir yapıya bürünecek. Karşınıza çıkan olumsuz olayları iyi tarafından görebileceksiniz.

Balık Burcu Mart 2020 Aşk Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar Mart ayında aşk hayatınız oldukça renkli geçecek. Her ne kadar tartışmalar olsa da partneriniz ile iletişim şekliniz oldukça kuvvetli ve bunu sorunsuz bir şekilde çözebiliyorsunuz. Partneriniz ile aranızda ki bu güzel uyumu çekemeyen bir kişi ortaya çıkabilir. Bu kişi niyetini çok geçmeden belli edecek ve sizde olması gereken tepkiyi verebileceksiniz. Yalnız olan Balık burçları ise ay ortasına doğru sizi anlayan ve sorunlarınıza destek veren bir kişi ortaya çıkabilir. Bu kişiyle aniden ilişkiye başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2020 Aile ve İlişkiler

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar aile içerisinde sizden yardım isteyecek olan birisi var. Olayları duyduğunuz da aşırı tepki verebilirsiniz. Anne veya babanız size maddi anlamda destek vermek istiyor olabilir. Onlarla yeni bir iş kurabilir ve kurmuş olduğunuz işinize dair olumlu destekler alabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile fazla dışarı çıkabilir ve bunun üzerine aşırı harcamalar yapabilirsiniz. Ay sonuna doğru bu durum maddi açıdan sarsabilir. Size yakın olan birinden güzel bir ekstra gelir kaynağı elde edeceğiniz bir iş teklifi alabilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2020 Sağlık ve Kariyer

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar bu ay daha çok psikolojik nedenlerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalar varsa bunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar buna cesaretiniz olmadığını hissetseniz de üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. İş hayatınızda hayalini kurduğunuz bir pozisyon varsa buna bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sadece biraz daha çaba sarf etmeniz gerektiğini fark edeceksiniz ve elinizden geleni yapacaksınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.