Balık Burcu Mart 2021 Yorumu

5.847
Balık Burcu Mart 2021 Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Hayata karşı olan endişelerinizden uzaklaşıyorsunuz. Kendinizi güvende hissedeceksiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları da kendi içinizde affedeceksiniz.

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir evde oturuyorsanız da taşınma düşüncesine daha yakın olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek, kendinizden çok başkalarını düşünmeye son. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz noktaları düşüneceksiniz. Kendiniz için neyin iyi olacağını bulucaksınız.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek, sezgilerinize her zamankinden daha çok güvenmelisiniz. İşiniz ile ilgili size güzel teklifler gelebilir. Yeni bir iş kurmak gibi düşünceniz varsa bunun için biraz daha beklemelisiniz.

Balık Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız için ekstra para harcama girişiminde bulunabilirsiniz. Partnerinizin uzun zamandan beri istediği bir eşyayı alarak onu mutlu edeceksiniz. İlişkide sizi rahatsız eden sorunlar olsa da bunları birlikte aşabildiğinizi tekrar anlayacaksınız. Yeni ilişki kurmanın sizi neden bu kadar korkuttuğunu anlamak isteyebilirsiniz. Korkularınızın üzerine gitmek sizi hazır olmadığınız cevaplara götürebilir. Bu yüzden biraz daha cesarete ihtiyacınız olabilir.

Balık Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde sürekli sorun yaşadığınız bir kişiye kendinizi net bir şekilde ifade edeceksiniz. Anne veya babanızın maddi açıdan desteğe ihtiyacı olabilir. Yeni arkadaşlıklar kurmak vizyonunuzu geliştireceksiniz. Bilgi insanlarla oturup konuşmak ve fikir alışverişinde bulunmak ufkunuzu açacaktır. Her ne kadar insanlarla zaman geçirmek iyi gelse de çok fazla insanla muhatap olmak istemeyebilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Psikolojik olarak sizi yıpratan konulara artık dur diyebileceksiniz. Manevi anlamda var olan bir alışkanlığınıza son vereceksiniz. İçsel bir dönüşüm yaşayarak olaylara bakış açınızı değiştireceksiniz.

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Yeni işler alarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlar rahatlıkla ödenecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.