Balık Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

2.415
Balık Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

6 Mart 2022 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Yalnız kalmak isteyebilir, sessizliğin size iyi geldiğinin farkına varabilirsiniz. Başkalarından yardım almak sizi zorlasada bu dönem içerisinde bunun gerekli olduğunun farkına varacaksınız.

6 Mart 2022 tarihinde Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Sınırlarınızı ve şartları zorlamanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Yavaş yavaş ilerleyen bir süreç varsa bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek içn kendinize çeki düzen vermek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Şanslı bir döneme adım atmaya başladığınızın farkına varacaksınız. Yeni girişimlerde bulunacak, görünüşünüzle ilgili yenilikler gerçekleştireceksiniz. Kendinizi her zamankinden daha iyi hissetmeye odaklanmak isteyebilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkinizde mutsuz olduğunuz durumlar yüzünden ani bir ayrılık kararı gündeminizde yer almaya başlayabilir. Partnerinize karşı daha özverili davranmanız gerektiğini düşüneceksiniz.

Balık Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Yaratıcılığınız açığa çıkmaya başlayacak. Sanatın. Herhangi bir alanı ile uğraşabilir, yeteneklerinizi ortaya çıkarak yenilikler gerçekleştirebilirsiniz.

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak.İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak size ağır gelmeye başlayabilir. Bu durumu paylaştıkça içinizde azaltmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

10 Mart 2022 tarihinde Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde kafanızı karıştıran konulara karşı entlikler sizinle olabilir. Çevrenizdeki insanlar adına empati kurulabilecek, onları en iyi şekilde anlamaya özen göstereceksiniz.

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. Ailenizle birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz için işlerinizi ertelemek isteyeceksiniz. Sağlık sorunları kötüye giden bir kişi varsa bu kişi ile ilgilenmeye odaklanacaksınız.

Balık Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

27 Mart 2022 tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Maddi konularla ilgilenmek, yeni yatırımlar yapmak sizi tamamlamaya başlayacak. Bütçe planlamaları yapmanız gereken yeni bir durum söz konusu olmaya başlayabilir. Duygusal kararlar vermemeli, mantığınızı düşünerek hareket etmelisiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Kariyeriniz için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları telafi etmeye odaklanacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.