Balık Burcu Mart 2023 Yorumu

3.341
Balık Burcu Mart 2023 Yorumu

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Daha önceden girmiş olduğunuz işlerin olumlu sonuçları ile karşılaşacaksınız. Yaptığınız işlerin maddi karşılığını alabilecek ve kazancınızı artıracaksınız.

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Size karşı olumsuz düşünen kişileri kısa süre içerisinde belirleyecek ve bu kişilere gereken cevabı verebileceksiniz.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Bu dönemde gelecek olan parayla ilgili bazı yenilikler yapmanız gerekebilir. Aksi halde parayı değerlendirmek de sorunlar yaşayabilirsiniz

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aile içerisinde verecek olduğunuz kararlar karşınıza çıkabilir. Eğer evliyseniz aile ortamında sinirli bir kişi yüzünden ilişkinize bazı sıçramalar olabilir. Bu dönemde sevdiğiniz insanın kariyerinde bazı aksilikler söz konusu olabilir.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Önemli konuşmalar ve görüşmeler içerisinde olacaksınız. Cesur ve atak tavrınız sayesinde parayla ilgili konuları rahat bir şekilde çözeceksiniz. Bu alanlarda güzel çalışmalar karşınıza çıkabilir. Parayla ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabileceksiniz.

Balık Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

3 Mart 2023 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi insanlarla paylaşacağınız güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Partneriniz de açıklamalarınız sayesinde rahat olacak. Duygu ve düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz bir süreç sizinle olacak.

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. İlişkinizde yaşadığınız sorunlar var ise artık bazı gerçekleri görecek ve kendinize yeni bir rota çizeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise hayatınızı yeniden yapılandırma kararı alabilir, bu karar doğrultusunda hızlı bir şekilde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda aileyle ilgili durumları ön planda çıkaran dönüşümler ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgilenecek, onların problemlerine yardımcı olacaksınız.

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çocuklarla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınıza karşı korumacı tavrınız öne çıkabilir. Alınganlığınız yüzünden ikili ilişkilerde pasif agresif bir mod ortaya çıkabilir. Duygusallıktan uzak durmalı, olayları daha çok akışına bırakmayı tercih etmelisiniz.

Balık Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. Matik kazançlarda hızlanmalar söz konusu olmaya başlayacak. İşinizde önemli konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Yeni işlere adımlar atacak ve bu konuda oldukça cesur olacaksınız.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili alınması gereken kararlar var ise bu kararları ve mümkün olduğunca ihmal etmeyin. Özellikle güvendiğiniz kişilerden yeni fikirler alabilirsiniz

22 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kariyerle ilgili yenilikler için olumlu süreç sizinle olacak. Kendi içinizde almanız gereken birkaç karar sayesinde kendinizi daha dayanıklı hissedeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.