Balık Burcu Mart Yorumu

21.455
Balık Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir. Maddi ve manevi kriz yaratacak bazı durumlar ortaya çıkacak. Paranızı elde tutmanın zorlaştığı, maddi kayıplara uğradığınız güven sarsıcı bazı olaylar ortaya çıkabilir. Beklediğiniz bir miras işinde hakkınızı akmayabilirsiniz ya da boşanma davanızda nafakanızı elde etme süreciniz ileri bir tarihe ertelenebilir. Tüm bu durumlar paranızın azalmasına, elinizden çıkmasına sebep olacak. Eşiniz ya da ortağınızın elinden yüklü miktarda para çıkabilir. Bu durum dolaylı yoldan dahi olsa sizi direkt etkileyecek. Burs ve sponsorluk görüşmeleri açısından uygun etkilerin olmadığı bir dönemden geçiyorsunuz.

Ay, duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Sırtınızı kime dayadınız ya da güven duygunuz mu zedelendi? “Kendime güveniyorum” nidaları acaba kendinizi kandırdığınız bir cümleden mi ibaretti? İşte tüm bu senaryoların gerçekleştiği, bağımlı bir biçimde bağlı olduğunuz bazı konularda evrenin sınavını yaşayacağınız bir süreç başladı. Dolandırılma, kandırılma ve aldatılma etkileri yüksek olduğundan kredi, borçlanma ve malınızı satmanızı önermeyeceğim bir süreçtesiniz.

9-17 Mart arası yeni ay etkisiyle diyet, egzersize başlayabilirsiniz. Sağlıklı bir hayata merhaba demek fiziksel görünümünüzün yanında ruhsal anlamda da size şifa verecektir. Evlilik ve ortaklık girişimleri açısından, ince eleyip sık dokuduğunuz takdirde yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

13-27 Mart arası herkes tarafından beğenecek ve takdir toplayacaksınız. Estetik, güzellik ve bakım konularında kendinize uygulama yapmak için çok elverişli. Aşk konusunda şans sizden yana olacak. Parasal konularda planda olmayan bir firsat elde edebilirsiniz. İş ve kariyerinizde terfi, yükselme ve başarı sağlama şansı elde edebilirsiniz.

19-26 Mart arası iş ortamınızda yöneticinizle bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ani bir karar vermeden önce bugüne kadar kariyeriniz için vermiş olduğunuz emeği düşünerek hareket edin. Belki yöneticinizin bir şeylere cam sıkkın ya da siz gökyüzünün etkisiyle olayları bu şekilde algılıyor olabilirsiniz. Fevri karar vermeden önce derin bir nefes alarak, izin isteyip dışarı çıkın ve ortamdan uzaklaşın; minik bir çikolata yiyin ve hava alın. Bu, sakinleşmenize, olayları objektif değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.