Kadınlar Duysun

Balık Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

24.04.2019
12.241

BALIK Burcu Mayıs 2019’da alçakgönüllü tavrını koruyorsun. İlişkilerinde son derece hassas ve duyarlı olacaksın. Düşüncelerin ile birlikte kendini de yeniliyorsun. Algında olumlama yapıyor, sıkıntı veren süreçleri bu şekilde hafifletiyorsun. Nereden geldiğini bilmediğin ilhamla daha çok yazacak ve algının arttığını fark edeceksin. Yeni bir sunum hazırlığı içine girebilirsin. Kafanda farklı projeler tasarlıyorsun. Ancak ne kadarını hayata geçirirsin henüz sen de bilmiyorsun. Kırgın olduğun biriyle ay başında bir yerlerde karşılaşıyorsun. Ama aranızdaki buzlar erimiyor.

Balık Burcu Mayıs 2019 Aylık Yorum

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Mayıs 2019 Boğa Yeniayı etkileri seni değişime itiyor. Spor ve sağlıklı yaşam ilk hedefin olabilir. Varsa bağımlılıklardan kurtulmak için başlangıç yapabilirsin. 19 Mayıs 2019 Akrep Dolunayı etkileri ile tartışmacı yaklaşımlara sahip olabilirsin. Bu da ortaya yıpratıcı etkiler çıkarabilir.

Balık Burcu Mayıs 2019 Aşk Yorumu

Balık Burcu Aşk Hayatı Mayıs 2019’da ortalama şekilde ilerliyor. İlişkinle ilgili endişe duyduğun şeyler olabilir ama boşuna. Kafanda o kadar fazla düşünce var ki, bazen birlikteliğine yoğunlaşmakta zorlanıyor, anı kaçırıyorsun. Eksikliğini hissettiğin şeyler üzerine konuşmaktan kaçmak sende derin boşluklar yaratıyor. Sürekli ertelediğin ve zamanında yapmadığın konuşmalar sonrasında yapıldığında pek fayda etmiyor. O nedenle hiçbir konuda geç kalmamaya ve duygularını anında ifade etmeye bak sevgili Balık Burcu.

Balık Burcu Mayıs 2019 Aile ve İlişkiler

Balık Burcu Mayıs 2019 aile ve ilişkilerinde para ve miras konuları gündeme geliyor. Farklı şeylere yatırım yapabilir, uzun vadede kazanabilirsin. Ailenin ve yakın çevrenin desteğini arkanda hissedeceksin. Çalışmıyor ve çalışmak istiyorsan bu ay içinde kesinlikle iş bulabilirsin. Pozitif enerjiyle çıktığın hiçbir yoldan elin boş dönmüyorsun. Yeter ki iste. Gerçekten istediğin ve hissettiğin şeyin boş çıkma ihtimali yok.

Balık Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Mayıs 2019’da Balık Burcu sağlığı son derece güçlü olacak. İyi ve enerjiksin. Alerji ve grip gibi basit rahatsızlıkları ayakta geçireceksin. Bol vitaminli yiyeceklerle beslen ve doğal şeyler tüketmeye çalış. Elinden geldiğince orman havası almaya çalış. Ve yanında bol bol su iç. Devam eden bir rahatsızlığın varsa bu ay daha iyi olacağından emin olabilirsin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.