Balık Burcu Mayıs 2020 Yorumu

7.817

Bu dönemde kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Mayıs 2020 Yorumu

11 Mayıs tarihinde Satürn Kova burcuna geçiş yapacak ve hayalini kurduğunuz şeylere giderek daha da yaklaşıyorsunuz. Fakat sevgi ve aşk açısından kendinizi biraz eksik ve yalnız hissedebilirsiniz. İçsel olarak bu yorucu düşüncelerden kurtulmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir.

28 Mayıs tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda kendinizi gereksiz meydan okumaların içerisinde bulabilirsiniz. Bu durumlardan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek ve etrafındaki insanlara sevgini göstermek isteyeceksiniz. Sizden maddi yada manevi anlamda destek görmek isteyen bir yakınınız olabilir. Maddi açıdan güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve size olumsuz haberler verecek olan kişiler var. Haber kaynaklarına biraz dikkat etmende fayda var. Olayların hararetine kapılıp size söylenen şeylere inanmamalısınız.

Balık Burcu Mayıs 2020 Aşk Yorumu

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve ilişkinizde gel gitler yaşayabilirsiniz. Partnerinizin size karşı olan sevgisini eksik gördüğünüz için soru yaratıyorsunuz ama zamanla sizin düşündüğünüz gibi bir durum olmadığını anlayacaksınız. İlişkisi olmayan Balık burçları ise yeni biriyle tanışabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hislerinize sonuna kadar güvenmeyi tercih etmelisiniz. Kulaktan dolma dedikodulara takılıp yeni kararlar almamalısınız.

Balık Burcu Mayıs 2020 Aile ve İlişkiler

12 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor ve arkadaşlarınızla beraber programlar yapmak isteyebilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz programlar varsa eğer bunlarda dış etkenlerden kaynaklı aksaklıklar ortaya çıkabilir.

13 Mayıs tarihinde Mars Balık burcuna geçiş yapıyor ve aileniz ile aranızda yer alan sorunlar varsa duygularınızı daha fazla içinizde tutmak istemeyeceksiniz. Özlediğiniz akrabanız yada kardeşiniz varsa onunla görüşmek için çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu Mayıs 2020 Sağlık ve Kariyer

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna geçiş yapacak ve kariyeriniz ile konular giderek belirginleşiyor. İşiniz için yapacak olduğunuz görüşmeler varsa cesaretinizi toparlayacaksınız. Yeni imzalar atarken çevrenizde bu işi daha önce yapan kişiler varsa onlardan fikir alabilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak ve bağırsaklarınız ile ilgili bazı sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Bu yüzden abur cubur yememeye dikkat etmeli ve sağlıklı besinler yemelisiniz. Düzenli olarak kullandığınız ilaçlar varsa bunları ihmal edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.