Balık Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2.960
Balık Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Güzellik ve estetik ile ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Para harcayacak ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Maddi durumunuzu biraz daha arttırmak isteyebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar yavaş yavaş ön plana çıkmaya başlayabilir. Bu yüzden gelir durumunuzda sarsıntı hissedebilirsiniz. Yaratıcı düşünecek, işinize yaramayan işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Yurt dışında veya şehir dışında seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Akademik anlamda yükselmeler söz konusu olabilir. İnançlarınız doğrultusunda hareket edecek, kendinizi farklı alanlarda kanıtlamaya çalışacaksınız.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Taşınabilir veya yeni bir ev satın alabilirsiniz. Bütçe hesaplamaları yapacak, sizi sarsan harcamalardan uzak durmaya özen göstereceksiniz.

Balık Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle olumlu bir aşk hayatı yaşmaya hazır olacaksınız. Kendi içinize attığınız konularla tek başına yüzleşmek zorunda değilsiniz bu yüzden eşinizden veya sevgilinizden destek almak isteyebilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. İlişkisi olmayanlar kendi içinizde almış olduğunuz kararları ilişkilerinize de yansıtmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirleyecek, size iyi gelen bir kişiye tekrar şans vermenin mantıklı olduğuna inanacaksınız.

Balık Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars, Sekstil açı oluşturacak. Yakın çevrenizle ile ilgili ilişkileriniz sizin için bu dönemde öne çıkacak. Birlikte yeni planlar yapabilir, geziler gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda desteğe ihtiyacınız olduğunu fark edip bunu paylaşabilirsiniz.

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. Aile içerisinde geçmişten gelen birkaç konu sizi rahatsız edebilir. Çocuklarınız varsa onların sorunları ile ilgileneceksiniz. Kendilerini güvende ve huzurlu hissetmeleri için iki kat çaba sarf edebilirsiniz.

Balık Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınıza ve çalışmalarınıza vermiş olduğunuz değer sorgulayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlerin arkasında durmalı ve hak etmiş olduğunuz terfiyi almaya çalışmalısınız. Yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili yeni bütçe hesaplamaları yapmanızı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. İş yerinizde iletişimden kaynaklanacak olan kazalara dikkat etmeniz gerekebilir. İletilmesi gereken mailler veya bilgilerde gözden kaçan eksiklikler ortaya çıkabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.