Balık Burcu Mayıs Ayı Yorumu

15.886
Balık Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Balık Burcu Mayıs 2016 iş hayatında disiplin söz konusu. Daha verimli olmak ve daha iyi işler çıkarabilmek için kendiniz de dahil her şeyi denetiminiz altına alıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınıza destek olarak birlikte hareket edecek, karar alma aşamasında onların da fikirlerine başvuracaksınız. Amacınıza ulaşmak için planlı hareket ediyorsunuz. Bu ay iyi işler çıkararak ön planda olmanız kuvvetle muhtemel görünüyor. Prim ve terfi ile ödüllendirilebilirsiniz. Ve sonrasında kariyerinizde hiç ummadığınız güzel alanlara yükselebilirsiniz. Finansal durumunuz iyileşiyor. Kimsenin bilmediği bir hesap açarak birikim yapma yoluna gidebilirsiniz.

Mayıs 2016 Balık Burcu aşk hayatında kafalar bir hayli karışık. Evli balık burçları bu durumun sıkıntılarıyla karşılaşabilirler. Partnerinden yeterli ilgiliyi göremeyen balıklar uzaklaşma eğilimine girebilirler. Bu dönem gözler üstünüzde ve sizi etkilemek için yarışanlar var. Hata yapmamaya dikkat edin. İlişkisi olmayan balıklar bu dönemde yalnızlığına son verebilirler. Fikirlerinize değer veren ve sizi önemseyen kişilerle birliktelik yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Aşk hayatınızın seviyeli ve doğru şekilde ilerlemesini istiyorsanız duygularınız konusunda acele etmemelisiniz.

Balık Burcu sağlık durumu gayet iyi. Sağlık problemleri yaşayanlar daha iyi günlere adım atıyorlar. Bu konudaki güzel gelişmeler umutlarınızı yeşertiyor. Enerjinizi toplayabilmek için bol bol dinlemeli, sizi yormayacak sporlar yapmalısınız. Diş sağlığınız konusunda daha duyarlı davranmalı, gereken kontrolleri yaptırmalısınız. Diyetinizde oldukça başarılısınız. İstediğinizde çok kolay kilo verebilen yapınız sizi bu konuda hiç zorlamıyor. Bunun yanında sağlığınız için önem teşkil eden doğru beslenmeyle ilgili araştırma içinde olacaksınız.

Balık Burçları Mayıs ayı eğitim konusunda ilerleme kaydediyor. Kitap kurdu bazı balıklar kütüphane edinme ihtiyacı duyarken, yaşam alanında bununla ilgili bir çalışma yapabilir. Çocuğu olan balık burçları onların eğitimi konusunda ekstra çaba sarf ediyor.

Balık Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Balık Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Balık Burcu Mayıs 2016 aşk hayatında kafa karışıklığına sebebiyet verecek durumlar söz konusu. Brilikteliği olan balıklar bu gibi durumlarda daha dikkatli olmalı. Bu ay gireceğiniz ortamlarda bakışlar üzerinizde olacak. İletişiminiz ve çekiciliğiniz en üst seviyede.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hürmüz bayram dedi ki:

    sağlığım ve emekliliiğim