Kadınlar Duysun

Balık Burcu Nisan 2019 Yorumu

20.03.2019
14.353

Kontrolsüz yapın ortaya çıkıyor. Yaptığın planlar gerçek hayata uymayacak gibi. Hayallerin büyük ama ortaya koyduğun şey hayallerine yetişecek kadar güçlü değil. Zorlayıcı koşulları…

Balık Burcu Nisan 2019 Yorumu

BALIK Burcu Nisan 2019 başlarında üzerinde baskı ve gerginlik hissedeceksin. Kontrolsüz yapın ortaya çıkıyor. Yaptığın planlar gerçek hayata uymayacak gibi. Hayallerin büyük ama ortaya koyduğun şey hayallerine yetişecek kadar güçlü değil. Zorlayıcı koşulları aşmak için yeterince çaba sarf etmiyor, belki de değer bulmuyorsun. Geçmişte bir yerde saplanıp kalmış gibisin. Karşı tarafa olan inancını geçtik, kendine olan inancın azalmış durumda. Ay ortasına kadar durum böyleyken sonrasında biraz daha toparlıyorsun. İş, para konusunda eksik hissettiğin yönlerin var. Bunları kapatma çabasına gireceksin. Duygularını yazı diliyle iyi ifade ederken sözlü şekilde ortaya koyamamaktan şikayetçisin. Bu durumda seni anlayabilen insanlarla vakit geçirmek daha iyi olacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri ile rutin işlere adapte olabilirsin. Sorumluluktan kaçacaksın. Kontrolsüz gelişmeleri umursamayabilirsin. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri ile bir şeyleri yeniden gözden geçirme kararı alacaksın. Zaman kaybettiğinin farkına varıyorsun. Yeni baştan başlamak zor gelebilir ve olanı biteni düzeltmeye yönelebilirsin.

Balık Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Balık Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında sezgilerin çok daha güçlü. Evliysen veya ilişkin varsa partnerinden beklediğin ilgiyi göremeyeceksin. Bunda senin de payın olduğunu düşüneceksin. Ay ortasına kadar kafan karışık gezeceksin. Tek başına takılmak, öylesine vakit geçirmek isteyebilirsin. Umursamaz davranır, işin peşini bırakırsan kopuşlara hazır olmalısın. Çünkü daha sonra ortada şikayet edeceğin bir şey kalmayabilir. Belki de kısa süreliğine ayrılık kararı alabilirsiniz. Bekarsan tanışacağın yeni biriyle duygusal konuşmalar yapabilir, aşkın temellerini atabilirsin. Bu kişide geçmişin izlerini bulacaksın.

Balık Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Balık Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde rutin etkiler var. Aile bireyleri ile yaptığın görüşmeler eskinin ötesine geçmiyor. Hayatına karışmalarına pek izin vermiyorsun. Sen onları yargılıyor ama onların eleştirilerini pek haklı bulmuyorsun. Onların aldığı bazı kararları sorgulayacaksın. Çevre ve arkadaşlar arasında çarpıcı gerginlikler var. Başkalarından duyacağın sözlere itibar edersen bazıları ile aranda soğuk savaş başlayabilir. Güven sorunun en üst seviyede. Bu yüzden çoğu kişiyle arandaki mesafe artıyor. Sağlam dostlukların ise daha da güçleniyor.

Balık Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Balık Burcu sağlığında önemli bir sorun oluşmuyor. Eski rahatsızlıklarla ilgili gereken önlemler alınarak bağımlılıklardan uzak durulmalı. Kafan sürekli meşgul. Düşünceleri süzgeçten geçirerek beynini rahatlatmalısın. Sosyal medyadan uzak durup gerçek hayatın içine karıştığında daha iyi olacaksın.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...