Kadınlar Duysun

Balık Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
8.467

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar kendinizi her anlamda yenilemek ve geliştirmek istediğiniz bir evreye giriyorsunuz.

Balık Burcu Nisan 2020 Yorumu

Eksik gördüğünüz veya daha önce vakit bulamayıp ertelediğiniz konuların üzerine durabileceksiniz. Siz her ne kadar uğraşmasanız da maddi açıdan güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde son zamanlarda haksızlığa uğradığınız veya yanlış anlaşıldığınız bir durum varsa eğer bunlar düzelecek. Eğitim hayatınızda kariyerinizi etkileyecek önemli gelişmeler olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve işiniz ile ilgili kafanıza takılan konular varsa bunların cevaplarını şans eseri alabilirsiniz. Maddi durumunuzu iyileştirmek için karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz lazım.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve sevgiliniz veya eşiniz ile daha çok zaman geçirebileceksiniz. Çıkmak istediğiniz bir tatil veya etkinlik varsa bunu yapabileceksiniz. İlişkinize oldukça iyi gelecek olan bu yenilik aranızda oluşan enerjiyi yükseltecek.

Balık Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve biraz dikkatli olmanız da fayda var. Partnerinizle birbirinizi yeterince iyi anlıyorsunuz ama ilişkinin dışında kalan insanlar sizi dolduruşa getiriyor olabilir. Bu yüzden ilişki içerisinde yer alan sorunları başkalarına anlatmak yerine beraber çözüm yolu bulmaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Balık burçları ise Nisan ayının ortalarına doğru yeni bir ilişki sizi bekliyor olacak.

Balık Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar arkadaş çevrenizde sizden destek isteyen bir kişi olabilir. Arkadaşınıza destek verebileceksiniz onu çok mutlu edeceksiniz. Kardeşiniz varsa onunla ilgili sağlık sorunlarıyla ilgili konular ortaya çıkabilir. Aile içerisinde görüşemediğiniz bir kişi varsa eğer kısa süre içerisinde görüşme sağlayabilirsiniz. Kavgalı olduğunuz bir arkadaşınız varsa eğer karşı taraftan bir adım beklemeyi bırakmalısınız. Siz ona zeytin dalını uzatmalısınız.

Balık Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar iş hayatınızda durağanlık varsa bu son bulabilir. Çalışma temponuz aratacak ve bu da ister istemez biraz yorulmanıza neden olabilir. Kariyerinizde sağlam bir şekilde ilerlemek için cesaretiniz yerine gelecek. Uyku düzeni hem fiziksel hemde ruh sağlığı için oldukça önemlidir. Düzensiz uykunuz varsa eğer bağışıklık sisteminizde düşebilir dikkatli olmalısınız. Uzun zamandır sizi huzursuz eden sağlık probleminiz varsa Nisan ayında güzel bir gelişim yaşayabilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.