Kadınlar Duysun

Balık Burcu Nisan 2021 Yorumu

23.03.2021
4.296
Balık Burcu Nisan 2021 Yorumu

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Evinizin içerisinde daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunlara yoğunlaşacaksınız ve bir miktar para harcayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmenin yollarını arayacaksınız.

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Yatırım amaçlı yeni bir ev almak veya yeni bir eve taşınmak istiyorsanız. Bununla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni bir iş bulabilir ve gelir kaynağınızı çoğaltabilirsiniz. Uzun zamandan beri almayı planladığınız bir eşyayı rahatlıkla alabileceksiniz.

27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eğitim hayatınızı ilgilendiren konular önceliğiniz olacak. Yurtdışı İle bağlantılı işleriniz veya görüşmeleriniz varsa buralar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizin içerisindeki sorunlarınıza karşılık bakış açınız giderek değişmeye başlayacak.

Balık Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız durağanlıktan çıkacak ve giderek hareketlenecek. Partnerinizle birlikte yaratıcı etkinliklere katılabilir yeni ortak alanlar keşfedebilirsiniz. Partnerinizin maddi sıkıntısından kaynaklı bir soruna çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayanlar işe tatil için gittiğiniz bir yerde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Karşınızdaki insanın detaylı bir şekilde tanımaya fırsatınız olacak ve buna yönelik kararlar alabileceksiniz.

Balık Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla alakalı konular ön plana çıkacak. Sevdiğiniz insanlarla çok sık bir araya gelerek hoş vakit geçireceksiniz. Zorlandığınızı hissettiğiniz konulara dair destek görebileceksiniz.

27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınızla aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Katılacak olduğunuz grup çalışmaları veya dernekler varsa buralarda tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Nisan 2021 Sağlık ve Kariyer

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Paranızı en iyi şekilde nasıl yöneteceğinize dahili yeni yollar keşfedeceksiniz. Harcamalarınızı kontrol ederek yeni bir bütçe planı ortaya çıkarabilirsiniz. İşyerinize sizden istenen bir görevi rahatlıkla yerine getirebileceksiniz.

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Fiziksel sağlığınız oldukça yerinde olacak. Bu ay genellikle psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyen ve birçok hastalığa neden olan konuların üzerine durmaya çalışacaksınız. Keyif almanıza yardımcı olan hobileriniz ile uğraşmak isteyebilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.