Kadınlar Duysun

Balık Burcu Ocak 2020 Yorumu

27.12.2019
18.984

3 Ocak tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapacak ve 10. eviniz etkilenecek. İş hayatınız ön plana çıkacak ve işinizi geliştirmek için yeni çaba içerisine girebilirsiniz. Bu ay…

Balık Burcu Ocak 2020 Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 3 Ocak tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapacak ve 10. eviniz etkilenecek. İş hayatınız ön plana çıkacak ve işinizi geliştirmek için yeni çaba içerisine girebilirsiniz. Bu ay iş hayatınız oldukça yoğun olacağı için kendinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Bu ay içerisinde duygusalaşabilir ve çevrenizdeki kişileri yanlış anlayabilirsiniz. Bu yüzden olabildiğince tartışma ortamlarından uzak durmaya çalışmalısınız. 25 Ocak tarihinde Neptün ve Venüs birleşecek ve çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 25 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay 12. evinizde gerçekleşecek. Geçen aydan yarım kalan konularınız varsa eğer bunlar sonuçlanabilir. Etrafınızda sizi destekleyen kişilerin sayısı artacak ve alacak olduğunuz kararlarda daha emin olabileceksiniz.

10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay ve Ay Tutulması 5. evinizde gerçekleşecek. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Taşınma gib bir planınız varsa bu ay bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Balık Burcu Ocak 2020 Aşk Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 10 Ocak tarihinde Ay Tutulması aşk hayatınızı etkileyebilir. Eşinizden yada sevgilinizden gizlediğiniz bir durum varsa eğer bu ortaya çıkabilir. Size bu olaydan dolayı sert bir tepki verebilir bu yüzden onu alttan almalısınız. Yalnız olan Balık burçları ise Ocak ayında oldukça şanslı olacaklar. Uzun zamandır hoşlandığınız fakat bir türlü duygularınızı açıklayamadığınız kişi ile güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. 13 Ocak tarihinde ise aşk gezegeni Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve ilişkinize objektif bir şekilde yaklaşabileceksiniz.

Balık Burcu Ocak 2020 Aile ve İlişkiler

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 12 Ocak tarihinde Satürn ve Pluto birleşimi olacak ve 11.eviniz bundan etkilenecek. Arkadaşlık ilişkilerinizde bir takım değişiklikler kendisini gösterebilir. Yoğunluğunuzdan dolayı arkadaşlarınıza vakit ayıramayabilirsiniz. Şans gezegeni Jüpiter de 11. evinizde olacak ve size katkı sağlayacak olan yeni kişiler ile tanışacaksınız. Ocak ayında ailenizle birlikte yeni bir iş yapmak isteyebilirsiniz. Elinize geçecek olan para varsa eğer bu iş için kullanmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Ocak 2020 Sağlık ve Kariyer

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 16 Ocak tarihinde Merkür Kova burcunda geri hareketine başlayacak ve iş hayatınızda yarım kalmış projeleri tamamlayabilirsiniz. Kariyeriniz için iş yerinizde bir kişiden güzel bir teklif alabilirsiniz. Maddi açıdan biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz bu yüzden harcamalarınızda düzenleme yapmak olumlu yönde etkileyebilir. 13 Ocak tarihinde Venüs hareketi sağlığınızın olumlu yönde etkileyecek. Kendinizde ihmal ettiğiniz durumlar varsa bunların üzerine durabilmeniz için güzel bir fırsat elde edeceksiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.