Balık Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

4.021
Balık Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla ve eski dostlarınızla bir araya gelmek için oldukça güzel bir zaman. İlişkiniz yok ise arkadaşınız olarak gördüğünüz bir kişiden etkilenebilirsiniz.

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. Kendi içinize dönecek, geçmişte yaşamış olduğunuz durumları değerlendirmeye çalışacaksınız. Arkanızdan iş çeviren insanlara karşı daha tedbirli olmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda görmek istemediğiniz kişileri kendinizden uzaklaştıracaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bilinçaltınızda yatan duygularınız açığa çıkabilir. Rüyalarınızı yazmak bu dönem içerisinde size iyi gelecek olan etkenlerden bir tanesi. Kendinizi keşfedecek ve haksız olduğunuzu düşündüğünüz konuları yakın çevrenizle açık bir şekilde konuşacaksınız.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlık ilişkilerinizi düşünebilir ve sizi sırtınızdan bıçaklayan bir kişiyle ilişkinizi kesmek isteyebilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa bu ilişkiye dair sorunlarınızı çözmek isteyeceksiniz. Çözemediğiniz yerlerde ise ayrılık kararı alabilirsiniz.

Balık Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. Eşinizle veya sevgilinizle iletişiminize olabildiğince dikkat etmeniz gerekebilir. Sizi yanlış anlayacak koşulları ortaya çıkabilir, bu yüzden aranızda soğukluk oluşabilir. İletişime geçerken daha duyarlı ve hassas olmaya çalışmalısınız.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. İlişkiniz yok ise sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiyi tanımaya çalışacak, onun problemleri ile ilgilenmek isteyeceksiniz.

Balık Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Aile içi ilişkilerde sizi olumsuz düşüncelere iten durumlardan uzaklaşma kararı olabilirsiniz. Olaylara parça parça bakmaktansa bütünü görmeyi tercih etmeli ve almış olduğunuz kararları başkaları açısından da değerlendirmeye çalışmalısınız.

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Yakın bir arkadaşınızla aranız üçüncü bir kişiden kaynaklanan problemi çözmeye çalışacaksınız. Geçmişi geçmişte bırakma karar alacaksınız.

Balık Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. İşinizle ilgili kafanızı karıştıran konularda sezgilerinize güvenmeye çalışmalısınız. İş yerinizde sizi çekemeyen insanlar artabilir ve yapacak olduğunuz projeler başkalarını rahatsız edebilir. Yaratıcılığınız artacak ve farklı projeler ortaya çıkaracaksınız.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu ay içerisinde sosyal hayatınız giderek hareketlenme başlayacak. Yeni tanıdığınız insanlarla farklı işler yürütme kararı alabilirsiniz. Grup çalışmaları içerisine katılabilir, maddi açıdan kazançlı çıkacağınız işlere başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.