Balık Burcu Ocak 2023 Yorumu

2.571
Balık Burcu Ocak 2023 Yorumu

Ocak ayında yakın çevrenizle, iş hayatınızla ve arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Çevrenizdeki insanlarla daha sık iletişim içerisinde olabilirsiniz. Organizasyonlarda, aktivitelerde ve davetlerde konuşmalar gerçekleştirebilir, buralarda yeni projelere adımlar atabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili güzel fırsatlara sahip olacaksınız. İmkanınız var ise alım – satım işlerine adım atabilirsiniz. Kardeşlerle ve akrabalarla aranızdaki bağ kuvvetlenecek. Çevrenizdeki insanların hayatlarında güzel gelişmeler yaşandığını göreceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak 2023 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaş çevrenizin içerisinden uzun zamandan beri tanıdığınız bir kişiye karşı duygusal his besleyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz aktiviteler saniyesinde hayatınız hareketlenecek. Eğlence anlayışınız değişmeye başlayacak ve yeni hobiler edineceksiniz.

21 Ocak 2023 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ayda hızlı kararlar almamalı, mümkün olduğunca yavaş ilerlemeye çalışmalısınız. Size iyi gelmeyen kötü alışkanlıklardan kurtulmak için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Harekete geçmek için güzel bir dönem değil. Bu yüzden biraz daha sabırlı olmalısınız.

Balık Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızdaki sorunlar yüzünden kendinizi geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak ve kafanızı dinlemek önceliğiniz olacak. Partnerinizle çözüme kavuşmasını istediğiniz durumları açık bir şekilde konuşacaksınız. Yolunda gitmediğini düşündüğünüz ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz.

27 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Dış görünüşünüze özen vermeye başlayacak, stil anlamında değişiklikler yapacaksınız. Cazibenizin aratacağı bir döneme adım atıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların dikkatini çekecek, yeni aşklara yelken açacaksınız.

Balık Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak. Uzun zamandan beri aileyle alakalı konularda görmezden geldiğiniz durumlar tekrar karşınıza çıkabilir. Bu alanlarda yaşamış olduğunuz zorlanmalar Mars’ın düzelmesi sayesinde geride kalmaya başlayacak. Aileyle oturup konuşulması gereken konuları daha fazla ertelemeyeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni kararlar alacak, farklı işlere yatırımlar yapma yolunda ilerleyeceksiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınızla aranızdaki problemleri baştan sonra değerlendirecek, bunlar etraflıca konuşarak olumlu yolda kararlar alacaksınız.

Balık Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

18 Ocak 2023 tarihinde Merkür, Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak. Yakın çevrenizle birlikte iş yapmayı düşünüyorsanız, bunları tekrar değerlendirmenizde fayda var. İletişim anlamında sorun yaşadığınız iş görüşmeleri hızlanmaya başlayacak, olaylar sizin lehinize ilerleyecek. Para ile ilgili daha önceden almış olduğunuz bir desteği, şimdi siz bir başkasına verme kararı alabilirsiniz. Maddi anlamda yeni kazançlar elde edecek, kayıplarınızı en aza indireceksiniz. İş hayatınızda mutlu değilsiniz, yeni bir işe geçiş yapabilir veya kendi işinizi kurma yolunda planlamalar yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.