Balık Burcu Şubat 2018 Yorumu

12.923
Balık Burcu Şubat 2018 Yorumu

BALIK Burcu Şubat 2018’de yersiz endişelerden kurtuluyorsun. Özellikle maddi anlamda kaygı duyduğun şeylerle ilgili rahatlayacaksın. Diğer yandan özel hayatın da eski rutinine kavuşuyor. Ruhsal olarak tatmin olmadığın şeylerle ilgili yeni araştırmalar yapabilirsin. Kendini iyi hissetmek adına uğraş verdiğin şey üzerine yoğunlaşıyorsun. Elindeki bir proje istediğin gibi sonuç vermese de sen bunu yerine getirmekten memnuniyet duyuyorsun. Atmak istediğin adımları vaktinden önce atmamaya özen göstermen gerekiyor. Yorulduğun ve yıprandığın yerde kendine dur demesini bilmelisin. Düzen sağlamak istediğin durumlara ancak bu şekilde yön verebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri planlı hareket etmeyi gerektiriyor. Alınacak hızlı yollar tıkanmana neden olabilir. Yardım gerektiren konularda yardım etmek isteyenlere izin vermelisin. Biraz fazla gururlusun ve yeniay seni bu konuda sınayabilir.

Balık Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu Şubat 2018 aşk hayatında tarihinde daha şanslı. Eskiyi ve yıpranmış olanı geride bırakıyorsun. Karşına çıkan her yeni aşktan kendine iyi yönde pay çıkarabiliyorsun. Çok önem veriyorsun gibi görünsen de aslında aşk senin için en arka planda işleyen bir durum oluyor. Yani ilişkinde bir süre sonra geldiğin nokta buna dönüşüyor. Kimseyi kendinden fazla sevilmeye değer bulmuyorsun. Bunu da kendini değersizleştirerek yapıyorsun. Yani biraz karmaşık bir ruh haline sahipsin sevgili Balık Burcu. Bu ay birlikteliğinde partnerinin de söz sahibi olması gereken konular ön plana çıkıyor. Buna engel olmasan iyi olur.

Balık Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Balık Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerine dışarıdan müdahale etmek isteyen birisi yaşanan gelişmeleri olumsuz anlamda etkileyebilir. Kendince gereken önlemleri almış olmana rağmen buna engel olamayabilirsin. Yakın bir arkadaşın aracılığı ile gerçekleşecek olan bu gelişme olasılıklar dışında yer alıyor. Tahmin edememen bundan olabilir. Çok takılmıyor ve ne olursa olur diyorsun. Bu ay yakın çevrenin çok fazla önemsediği bazı konulara duyarsız kalabilirsin. Anlamakta zorlandığın insanlardan uzak duruyorsun.

Balık Burcu Şubat 2018 Sağlık

Balık Burcu Şubat 2018’de sağlığı biraz hassas görünüyor. Düşüncelerin ne kadar pozitifse o kadar iyisin. Bu sebeple negatif etkilerden mümkün olduğunca uzak durmalısın. Bazı konularda kendini yorgun ve yıpranmış hissediyorsun. Bedensel anlamda da kendini ihmal edersen hasta olman muhtemel görünüyor. Hasta olsan bile hastalığı ayakta atlatan birisin. Ancak bu defa o kadar şanslı olmayabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.