Balık Burcu Şubat 2019 Yorumu

29.581

Çevrendeki insanların iyi enerjisi ve hayatında yaşamaya başlayacağın olumlu gelişmelerle canlanıyorsun. Bir kaos dönemi sona eriyor. Geçmişten bugüne taşınan kırgınlık, kavga ve…

Balık Burcu Şubat 2019 Yorumu

BALIK Burcu Şubat 2019’da dostlarından çok güzel destek ve yardımlar alacaksın. Çevrendeki insanların iyi enerjisi ve hayatında yaşamaya başlayacağın olumlu gelişmelerle canlanıyorsun. Bir kaos dönemi sona eriyor. Geçmişten bugüne taşınan kırgınlık, kavga ve tartışmalar son bulacak. Her şeyin eskisi gibi olacağını söyleyemeyiz ama günümüz şartlarında en iyi olacak diyebiliriz. Yapılan hatalardan yeni ders çıkarıyor, kendi içselliğini sorguluyor ve bazı şeylerin hiç de algıladığın gibi olmadığını anlıyorsun. Değer yargıların büyük ölçüde değişiyor sevgili Balık Burcu. Çalışıyorsan ve işini kaybetmekle yüz yüze geldiğin bir zamanın içindeysen bu seni zorlayabilir. Ama bunu bir fırsat olarak görmeyi dene. Çünkü karşılaşacağın sürpriz fırsatlar statünü daha da iyileştirecek nitelikte.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Şubat 2019 Kova Burcundaki Yeniay Etkileri bir durumun bitişini ve yeni bir başlangıcı işaret ediyor. İlk etapta zorlanacağın bu gelişme hemen sonrasında keyfe dönüşüyor. 19 Şubat 2019 Başak Burcundaki Dolunay Etkileri ile fazlasıyla duygusal olacaksın. Yakınındaki insanı ya da insanları yanlış anlaman olası görünüyor. Bu sebeple kontrolü elden bırakmaman iyi olacaktır.

Balık Burcu Şubat 2019 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Şubat 2019’da inişli çıkışlı yollardan düzlüğe çıkıyor. Geçmişte aklında kalan, kapanmayan ve yüzleşmen gereken bir ilişkin varsa temasa geçiyorsun. Kendini hiç bilmediğin duyguların içinde bulabilirsin. Bu yüzleşme iyi de olsa kötü de olsa gerçekleri anlaman adına sana her anlamda iyi gelecek. Aklın başka kalbin başka ise kesinlikle kalbinin yolunu seçmelisin. Yaşamadığın her şey seni yaşama karşı körleştiriyor. Yaşa, deneyimle ve anla. Evliysen eşinin yanındasın ve onu her şekilde anlamaya çalışıyorsun. Kalbin boşsa yeni birlikteliklere açıksın ve iletişimde şeffafsın.

Balık Burcu Şubat 2019 Aile ve İlişkiler

Şubat 2019’da Balık Burcu aile ve ilişkilerinde mesafeli görünüyor. Her durumda temkini elden bırakmıyorsun. Fazla samimiyetin sorun yaratacağını düşünerek attığın her adım sana olumsuzluk olarak geri dönüyor. Bazılarının arkadan ettiği lafların kulağına gelmesi seni sinirlendirse de kendini tutuyorsun. Sosyal medyayla daha fazla iç içe olacaksın. Çevrende yapılan etkinliklere katılacak, farklı dünyalara açılan kapılardan içeri girerek ufkunu genişleteceksin. Ayrıca bu ay yeni kitaplar alıyor, daha fazla okuyor ve yazıyorsun.

Balık Burcu Şubat 2019 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Şubat 2019 tarihinde bunalımlı halinden sıyrılıyor. Bedenen ve ruhen daha iyi hissedeceksin. Yakınındaki insanın bu anlamda sana desteği büyük oluyor. Vicdan yaptığın bir meselenin çözüme ulaşması ile daha da rahatlayacaksın. Eklem, bel, sırt ağrıları rahatsız edebilir. Dinlenmekle geçebilecek sıkıntıların üzerine gitmemeli, yaşam şekline düzen getirmelisin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.