Balık Burcu Şubat 2020 Yorumu

20.997

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar geçmişten gelen konulara odaklanacaksınız.

Balık Burcu Şubat 2020 Yorumu

Yenilikler size her ne kadar iyi gelsede bir türlü eskiyi bırakmakta zorluk yaşıyorsunuz. Şanslısınız ki bu ay geçmişe gidiş sizi olumsuz şekilde etkilemeyecek. Biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olacak ve size iyi gelmeyen kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Bu durum canınızı sıksa da kendinizden emin bir şekilde hareket edeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 9 Şubat tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geçmişten gelen bir aşk kendisini gösterebilir. Unutamadığınız bir kişi varsa eğer bu kişiyle tekrar karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.

23 Şubat tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve size karşı rol yapan ve sahtekar olan kişilerin farkındalığına varabilirsiniz. Yakın çevrenizde bir temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda çok fazla insan olmasını istemeyebilirsiniz.

Balık Burcu Şubat 2020 Aşk Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar aşk hayatınızda canlılık söz konusu olacak. Partnerinizin kötü bir alışkanlığı varsa eğer bu ay bu durumu toparlayabilmek için birlikte yeni şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Yalnız olan Balık burçları bol bol aşk yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu ay içerisinde size geri dönmek isteyen bir eski sevgiliniz olabilir. Yeni bir ilişkiye başlarken geçmişi tamamen kapatmanız lazım. Aksi takdirde sağlıklı bir ilişkiye başlayamazsınız.

Balık Burcu Şubat 2020 Aile ve İlişkiler

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar aileniz ile aranıza girmek isteyen bir kişi var. Bu kişi sizin aile ilişkilerinizi oldukça kıskanıyor ve aranızda durmadan laf getirip götürüyor. Aile içerisinden bir kişi bu durum farkına varabilecek ve kısa zaman içerisinde çözüm yolu bulacak. Yakın arkadaşlıklarınız da sorunlar olabilir. Baştan sona sizin yanınızda gibi olan bir kişi aslında sizin arkanızdan iş çeviriyor olabilir. Siz de bunun farkına varabileceksiniz ve hayatınızdan bu kişi uzaklaştıracaksınız.

Balık Burcu Şubat 2020 Sağlık ve Kariyer

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar Jüpiter’in iyicil enerjisi iş hayatınızı olumlu şekilde etkiliyor. Kariyerinizde artık aynı yerde olmaktan fazlasıyla sıkılmışsınız ve bu ay içerisinde yükseliş yaşayabilmeniz için elinize güzel bir fırsat geçebilir. Sağlığınız ile ilgili sizi tedirgin eden durumlar varsa eğer çok fazla dert etmemeye çalışın. Narin bir karaktere sahip olduğunuz için bazı küçük rahatsızlıkları abartabilirsiniz. Bu sıralar uykunuzda ciddi bozukluklar olabilir. Bir an önce uykunuzu düzenlemeye çalışmanızda fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.