Balık Burcu Şubat 2021 Yorumu

7.277
Balık Burcu Şubat 2021 Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Bu dönemde çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı olacaksınız ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendireceksiniz. Yalnız kalmak istediğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. Kendinizi geliştirmek için yeni bir eğitime katılmak isteyebilirsiniz. İş yeri açma gibi bir planınız varsa bununla ilgili güzel bir fırsat karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için plan yapacaksınız.

Yeniay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, sizi tedirgin eden olaylardan uzak duracaksınız. Mantığınıza her ne kadar güvenseniz de iç sesiniz size neyin doğru olduğunu söyleyecektir. Size zarar vermeye çalışan kişilerin farkındalığına önceden varacaksınız.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, her türlü ikili ilişkiler gündem de olacak. Bitirmek istediğiniz bir birliktelik varsa daha çok bu durumla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda yoluna koymanız gereken önemli durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart’a kadar orada kalacak. Partnerinize karşı daha özverili davranmak isteyeceksiniz. Onun psikolojik olarak rahatlamasına yardımcı olacak etkinlikler bulabilirsiniz. Birlikte zaman geçirmek ilişkiye heyecan katacaktır. İlişkisi olmayan Balık burçları ise Şubat ayında duygularınızdan pek fazla emin olamayabilirsiniz. Kafanızı karıştıran bir eski sevgili sendromu yaşayabilirsiniz. Kendinizden ve duygularınızdan emin olmanız gerekecektir.

Balık Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Sorunlarınızla baş etmek de zorluk yaşadığınız bu dönemde yakın bir arkadaşınızdan destek göreceksiniz. Cesaretinizi yerine getirecek bir konuşma yapacak ve farkındalığınız bu sayede aratacak.

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Ailenizle kısa süreli veya uzun süreli bir ayrılık yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa birlikte daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Balık Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. İş hayatınızda belirgin olmayan durumlardan dolayı maddi kaygı yaşayabilirsiniz. İçinizi ferah tutmaya çalışmalısınız. Kariyerinizde başarıyı yakalayabilmek için cesaretli ve girişken olmalısınız. Aklınıza yaratıcı bir fikir geldiğinde bunu hayata geçirmeye çalışın. Sağlığınız ile ilgili durumları olabildiğince ihmal etmeyin. Alerji gibi günlük hayatınızda ki konforu düşüren bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.