Balık Burcu Şubat 2023 Yorumu

2.893
Balık Burcu Şubat 2023 Yorumu

Yakın çevrenizle alakalı konularla daha çok ilgileneceksiniz. Bazı insanlarla anlaşmak tahmin ettiğinizden daha zor olmaya başlayabilir. Hayatınızda gerçekleşen problemleri, başkalarından çözüm ve destek alarak halletmek isteyebilirsiniz. Akrabalar ve kardeşlerle alakalı değişimler gün içerisinde yerleşmeye başlayacak. Ev, aile ve yuva alanlarında bir takım zorlanmalar yaşadıysanız bunları artık geride bırakmaya başlayacaksınız. Arkadaşlarla beraber yapılacak olan işlerde ve aktivitelerde bulunmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz ön planda olmaya başlayacak. Çevrenizdeki insanların hayatınızda olan biten olaylara ne tepki verdiğini eskisinden daha çok önemsemeye başlayabilirsiniz. Uzun zamandan beri halledilmesi gereken işleri ertelediyseniz, bunların başına geçebilirsiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Girişimler, kişisel bakım ve sağlıkla alakalı durumlarda hızlı kararlar almanız gerekebilir. Para ile ilgili durumlar giderek önem kazanmaya başlayacak.

Balık Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. Aşk hayatınız sizi yoruyorsa bu durumları mümkün olduğunca irdeleme yolunda ilerleyeceksiniz. İlişkide almış olduğunuz kararlar var ise bu kararlar üzerine daha da yoğunlaşacaksınız. Partnerinizin ailesi ile alakalı sorularını birlikte çözmeye çalışacaksınız.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. İlişkisi onlar bu ay içerisinde başlayacak olduğunuz ilişki sayesinde kendinizi manevi anlamda desteklenmiş bir hissedeceksiniz. Duygusal bir paylaşım gerçekleştirmek hem size hem de partnerinize oldukça iyi gelmeye başlayacak.

Balık Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artış söz konusu olmaya başlayabilir. Önemli görüşmeleriniz varsa bunları bu süre içerisinde yapmayın.

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Aile ve yuva ile alakalı konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bu dönem içerisinde konuştuklarınız ve yaptıklarınız başkalarının dikkatini çekebilir. Önemli sırlarınızı mümkün olduğunca insanlarla paylaşmamaya çalışmıyorsunuz.

Balık Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. Parayla ilgili durumlarda sizi mutlu edecek birkaç haber alabilirsiniz. Yapılacak olan yatırımlarda daha cesur davranmayı tercih edeceksiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. Para ile alakalı konular önem kazanmaya başlayacak. Paraya karşı olan bakış açınız değişecek. Karşınıza çıkan yeri gelir kapılarını en iyi şekilde kullanacaksınız. Cesur davranarak atalım da bulunduğunuz olayların karşılığını güzel bir şekilde alabilirsiniz. Maddi anlamda destek göreceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.