Balık Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

21.396

BALIK Burcu Temmuz 2019’da aşk hayatınızı ön plana alarak geri kalan iş veya eğitim sorumluluklarınızı ihmal edebilirsiniz. Bunun farkına iş veya proje anlamında bir kayıp yaşadığınızda farkına varacaksınız.

Balık Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Yakın arkadaşınızdan görecek olduğunuz bir sinsilik var. Bunu kısa zaman içerisinden öğrenecek ve o kişi ile ilişkinizi bitirmek isteyeceksiniz.

Sosyal yaşantınız her ne kadar aktif olsa da bu sıralar biraz daha durağanlığa girerek kendinizi dinlemeye ihtiyacanız olabilir. Size ters gelen konularda hemen tepki verip fevri bir şekilde yaklaşmaktansa daha sakin olup mantıklı bir şekilde ilerlemeyi tercih etmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte evliyseniz çocuğunuz olacağı anlamına gelebilir. Yalnız bir yengeç burcu iseniz hayatınıza yeni bir kişinin geleceği anlamına gelmektedir.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek bu dönemde ani çıkışlar ve ani kararlar alabilir sonrasında pişman olabilirsiniz. Bu yüzden daha sabırlı ve düşünceli davranmanız gereken bir dönemde olmanız önemli.

Balık Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

BALIK Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da belli başlı iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Kendinizi partnerinize ifade edemem gibi durumlar ortaya çıkabilir. Anlatmak istediklerinizi iyi bir şekilde aktarabilmek için sakin ve esnek bir yapıya bürünmenizde fayda var.

İyi giden bir birlikteliğin içerisindeyseniz ve evliyseniz çocuk yapma kararı alabilirsiniz. Bu karar sayesinde hayatınıza gelecek olan yenilikler sizi ve partnerinizi mutlu bir yola doğru ilerletecek. Burada önemli olan maddi açıdan bu kısma gerçekten hazır olup olmadığınız. Buna dikkat ettiğiniz taktirde başka bir aksilik ile karşılaşma olasılığınız oldukça düşük.

Balık Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

BALIK Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinizde bir kopukluk olabilir. Ailenizi bu dönemde bir konu hakkında hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Sizden uzun zamandır istekleri bir durum var. Bu konu ile ilgili sizinle bir konuşma yapmışlar fakat siz çok fazla düşünmek istemediğiniz için kafanızda erteleyip durmuşsunuz. Yakın zamanda aile bireylerinin gönlünü almak için uğraşabilirsiniz. Aile içerisinden bir kişi devlet dairesinden beklediği bir sonucu bu ay içerisinde alacak.

Balık Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da BALIK Burcu sağlığınıza verdiğiniz önemin faydasını bu ay net bir şekilde göreceksiniz. Uzun zamandır uğraştığınız beslenme probleminiz artık düzene giriyor. Bu sayede hem istediğiniz fiziğe hemde isteğiniz sağlıklı yaşantıya kavuşabilieceksiniz.

Yüzünüzün herhangi bir yerinde değişiklik yapmak için doğru bir zaman değil. Eğer estetik gibi bir düşünceniz varsa bundan bu ay vazgeçemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.