Kadınlar Duysun

Balık Burcu Temmuz 2020 Yorumu

25.06.2020
5.727
Balık Burcu Temmuz 2020 Yorumu

Duygusal anlamda biraz zorlayıcı süreçlerin içerisine girebilirsiniz. Geçmişte almış olduğunuz kararların aslında sizin için o kadar da doğru kararlar olmadığını fark edebilirsiniz. Çocuğunuz yoksa çocuk sahibi olmak isteyebilir ve bu durumu eşiniz ile konuşmak isteyebilirsiniz. 21 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda ve size oldukça güzel açılar yapacak ve farklı alanlara olan yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Kısa süreli bir iş seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve arkadaş çevreniz ile bir konu hakkında uzun uzun bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz bir arkadaşınız varsa bu konuyu kafanızda netleştirebilirsiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve geçmişiniz ilgilendiren konuları çevrenizde ki herkese anlatmamaya dikkat etmelisiniz. Siz her ne kadar güvenmek isteseniz de o kişinin güvenilmez olduğunu kısa süre içerisinde anlayacaksınız.

Balık Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Merkür retrosu hala etkisini sürdürüyor bu yüzden eski sevgiliniz ile karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum her ne kadar kafanızı karıştırsa da geçmişi geçmişte bırakmanız lazım. Partneriniz hakkında önemli bir sırrı öğrenebilirsiniz. Sizden bunu neden sakladığını merak ederek onunla konuşmak isteyebilirsiniz. Duygusal tavırlarınızı biraz kenara atmanız lazım. Yaşamış olduğunuz her olaya duygusal bir şekilde yaklaşmak sizi daha da kötü bir durum içerisine sokabilir.

Balık Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde bazı problemler kendini gösterebilir. Herkesin kendi fikrini onaylatmaya çalışması ve birbirini dinlememesi sorunun esas nedeni. Bu yüzden daha sakin bir tavır alarak sorun yaratan konuları konuşmayı denemeniz lazım. Küs olduğunuz bir arkadaşınız varsa beklemediğiniz bir zamanda sizden özür dileyebilir ve bu küslüğün daha fazla sürmesini istemediğini söyleyebilir. Yeni arkadaşlıklar edinmek için doğru bir zamana giriyorsunuz. Sosyal çevreniz sayesinde çeşitli iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz ile ilgili önemli kararlar almadan önce biraz daha düşünmenize gerek var. Özellikle işinizi ilgilendiren yatırımlar için riskli bir dönem içerisindesiniz. Güvenmediğiniz kişilere veya kuruluşlara parasal harcamalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda şanslı olacaksınız. Sizi tedirgin eden sağlık problemlerinizden kısa süre içerisinde kurtulabileceksiniz. Dış görünüşünüzde herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız Merkür Retrosun bitmesini beklemeniz gerekebilir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.