Kadınlar Duysun

Balık Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
2.543
Balık Burcu Temmuz 2021 Yorumu

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Kendinize zaman ayırmalı ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Tek başınıza vakit geçirmekten oldukça keyif alacaksınız. İç dünyanızda karmaşıklığa neden olan konuların üzerine düşünebilir ve bunları düzeye çıkarmak isteyebilirsiniz. Szi rahatlatacağını düşündüğünüz hobilere yönelebilir veya yeni kurslara katılabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi bir yere yazarak da kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikler var. Uzaktan gelecek olan bir akrabanız veya aile Ferdi olabilir. Geçmişten gelen konuları konuşabilir ve küçük çaplı tartışmalar yaşayabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Farkındalığınız açığa çıkıyor, bu sayede karşıdan gelecek olan tehlikeleri sezeceksiniz.

Balık Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Partnerinize duygularınızı açık bir şekilde ifade ediyorsunuz. Yapacak olduğunuz planlamalar var ise bunları gerçekleştirmek için kişisel planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise yeni biriyle tanışacak ve kuvvetli bir iletişim kuracaksınız.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkinizdeki uyum ve sadakat giderek artıyor. Sevildiğinizi hissedeceksiniz.

Balık Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevreniz ile iletişiminiz iyi tutmaya çalışıyorsunuz. Daha öncesinden planladığınız bir durumda değişiklikler ortaya çıkabilir. Geçmişte bir arkadaşınıza karşı yapmış olduğumuz hatayı fark edecek ve bunu düzeltmeye çalışacaksınız.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde rekabet ve tartışma ortaya çıkabilir. Bunlardan kaynaklanan nedenlerden dolayı ailenizde bu sıralar çok fazla zaman geçirmek istemeyebilirsiniz.

Balık Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. işyerinizde çıkabilecek Krizlere karşılık ani tepkiler vermemeye çalışmalısınız. Sakin bir şekilde düşünerek hareket etmek sizin yararınıza olacaktır.

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. kariyeriniz için yapacak olduğunuz yeni planlamalar var nokta işyerinizde beraber çalıştığımız insanlarla iyi vakit geçirecek ve yeni projeler hakkında da konuşacaksınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.