Kadınlar Duysun

Balık Burcu Temmuz 2022 Yorumu

28.06.2022
1.681
Balık Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Zihinsel çalışmalarınız giderek daha aktif bir hal almaya başlayacak. Yakın çevrenizle birlikte yeni iş planlamaları yapacaksınız. Yolculuğa çıkacağınız bazı seyahatler planlayabilirsiniz. İletişim trafiğiniz giderek yoğunlaşmaya başlayacak.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Size ilham veren düşünceler içerisine girebilirsiniz. Yenilikçi olacak ve kendinizi tamamlamanın yollarını arayacaksınız. Teknoloji ile ilgili alanlarda kendinizi geliştireceksiniz. Farklı konularda işler gerçekleştirme gibi düşünceniz varsa bunun için gerekli yatırımı bulabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaşınızla aranızda oluşan gerginlikler varsa bunları halletmek önceliğiniz olmaya başlayacak. Yeni insanlarla tanışacak, arkadaşlığınızı giderek kuvvetlendireceksiniz. Grup çalışmaları içerisine dahil olmak isteyebilirsiniz.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni bir işe geçiş yapabilir veya tahmin etmediğiniz bir kişiden güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için çaba sarf edeceksiniz.

Balık Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Partneriniz size düşündüğünüzden daha değerli olduğunuzu hissettirecek. Geçmişte yaşanmış olan tatsız olaylar olsa da bunları rahat bir şekilde geride bırakacaksınız. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte kafa dinleyeceğiniz ve keyif alacağınız tatil planlaması yapmak isteyeceksiniz. İlişkiniz yok ise bu süreç içerisinde yeni bir ilişki anlayışına daha yakın olabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi tatmin edecek olan bir kişiyle tanışma fırsatı elde edeceksiniz.

Balık Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Duygularınızı ailenize açık bir şekilde anlatmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Çocuklarınız varsa onlarla daha iyi anlaşmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için yeni düşünceler içerisine girebilirsiniz.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla güzel zaman geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanların sorunlarına çözüm bulmak sizin için bu dönemde oldukça önemli olmaya başlayacak.

Balık Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. İş arkadaşlarınızla aranızda geçen bir sorun yüzünden projeleri tam olarak yürütemeyebilirsiniz . İşinizle ilgili yeni planlamalar yapmak sizin için oldukça önemli olacak. Yapmış olduğunuz hataları ve eksiklikleri görmeli, bunları düzeltmek için fikirler üretin.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda sizi zorlayan durumlar yüzünden yeni çıkış yolları arayabilirsiniz. Yeni kazançlar elde etmek için birden fazla iş ile ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Yatırımlarınızı düzenlemeli, mümkün olduğunca sağlam adımlar atmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.