Balık Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

12.609
Balık Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Balık Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında sezgilerinin ön planda olacağı bir döneme adım atıyor. Duygularınız fazla yoğun ve mantığınızı devreye sokarak dengeyi bulmak zorundasınız. Yoksa aşk fırsatlarını bir bir kaçıracaksınız. Temmuz ayında kendi düşünceleriniz daha çok ön plana çıkıyor ve önem kazanmış durumda. Karşı cinsin düşüncelerini arka planda bırakıyorsunuz. Durum bu şekilde devam ettiği sürece mutlu aşkı yakalayamazsınız. Size tavsiyemiz aşk konusunda kendinizi toparlayın. İşe dış görünümünüzden başlayın, hal ve hareketlerinize çeki düzen verin ve konuşma tarzınızı değiştirin. Daha yumuşak ve daha sakin ifadeler kullanın. Giyimleriniz konusunda renk olarak beyaz ve canlı renkleri seçin.

Balık Burcu aşk uyumu Temmuz’da Koç burcu ile zorlayıcı çekim alanı yaratıyor. Balık ve boğa ılımlı, güven sağlayan duygular içeriyor. Balık ve ikizler ilişkide çok derinlere inmeyi başaramıyorlar. Balık ve yengeç son derece romantik ve duygusallar. Balık ve aslan sıcak samimi bir ilişkiye adım atabilirler. Balık ve başak çok gerçekçi oldukları için başarı oranı düşük. Balık ve terazi ilişkisi çok uzun sürmeyecektir. Balık ve akrep son derece heyecanlı ilişki. Balık ve oğlak işte gerçek aşk. Balık ve balık bir yere kadar birlikte yüzebilirler.

Balık Burcu aşk günlük yaşamında pırıl pırıl bir dünyaya sahiptir. Kendi dünyası ve düşünceleri ile yaşar. Gerçek olan bir aşk hayatı dışında, masal gibi bir aşk dünyası vardır. Temmuz ayında bu durum daha da ileri gidecek ayın yarısı bu tür hayallerle geçecek. Eğer kendinizi dış dünyaya adapte etmezseniz aşk hayatınızda başarıyı yakalamanız söz konusu değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.