Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

18.075
Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Balık Burcu 2016 Temmuz iş, kariyer alanıyla ilgili yine şanslı günler yaşıyor. Kazancınız hız kesmeden yükseliyor. Daha fazla birikim yapma imkanı buluyorsunuz. Bunun yanı sıra yatırım alanları araştırması içine gireceksiniz. Ekip çalışması yaptığınız arkadaşlarınızın olumlu desteği ile işinizi daha iyi yerlere taşıyorsunuz. Son dönemlerde attığınız adımların yerini bulması, hedeflerinize tam isabet yapmanıza imkan sağladı. Yalnız şu dönemde geliriniz iyi diye gereksiz yaptığınız bazı harcamalar can sıkıntısına neden olabilir. Masraflarınızı kısmanız ve zarara uğramamanız lehinize olacaktır. Çocuğu olan balık burçları, çocuklarının geleceği için yatırım planları yapıyorlar. Maddi imkanlarınızla birlikte kendinize olan güveniniz de aynı oranda yükseliyor.

Temmuz 2016 Balık Burcu aşk hayatı canlılığını yitirmiyor. Hislerinizi konuşturacağınız bir Temmuz ayı ile birliktesiniz. Çoğu zaman mantığınızı da devreye sokacağınız bu günlerde denge ve uyumu en iyi şekilde sağlıyorsunuz. Uzun süredir aşk konusunda üzülmediğinizi fark ettiniz. Bu da kendinize verdiğiniz değerden ve hislerinizi her şeyden önde tutmanızdan kaynaklanıyor. Öncelikleriniz değişiyor. Balık burcu iş ve kariyerini aşkın önüne koydu diyebiliriz. Paranın mutluluk getirdiğini fark ettiniz. Farklı, yeni ortamlara giriyor, hayatınıza yön verebilecek insanlarla tanışıyorsunuz. Kontrolü elinizde tutmanız ve yaşamınıza yeni giren insanlara dikkat etmeniz konusunda uyarıda bulunmak istiyoruz.

Balık Burcu eğitim hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Artan sıcakların etkisiyle bazı günler canınız çalışmak istemeyebilir. Ama öğrenmeye açık yapınız sizi okumaya ve bilgi sahibi olmaya yöneltiyor. İlerideki yurt dışı planlarınız için yeni dil kurslarına gitmeye karar verebilirsiniz.

Balık Burcu sağlık hayatı aldığı önlemler sayesinde gayet iyi durumda. Devam eden sağlık sorunları yaşayanlar büyük oranda iyileşme kaydediyor. Baş ağrılarınız artabilir ve siz daha fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Artan sıcaklar konusunda ihtiyatlı davranmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.