Balık Burcu Yaz Yorumu

21.529
Balık Burcu Yaz Yorumu

Balık burcu 2016 yaz aylarında çeşitli fırsatlarla karşılaşıyor. Önemli olan bu fırsatları nasıl ve ne şekilde değerlendirebildiğiniz olacak. Arzu ettiğiniz şeyleri yapabilmek ve hayatınıza istediğiniz şekilde yön verebilmek için iyi yatırımlar yapmalısınız.

Balık burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında kişisel gelişimine daha fazla önem veriyor. Dış görünümünüz sizin için her şeyden fazla önem kazanıyor. Ruhsal anlamda güçlendiniz ve sorunlarla eskisinden daha iyi baş edebiliyorsunuz. Bu ay, değerlendirilebilecek fırsatlarla dolu. Siz, hislerinizle hareket ederek hangilerini değerlendirmeniz konusunda karar verme yoluna gidiyorsunuz. Bununla birlikte mantığınızı da ortaya koyacağınız oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı projelerinizden bahsetmemeniz lehinize olacaktır. Sizi çekemeyen insanların çokluğu artmış durumda. Bazıları için kibirli, küstah ve bencil insan konumundasınız. Kendinizi ve işinizi korumak için bazı durumlardan sakınmalısınız.

Balık burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016‘da kariyerine daha fazla önem veriyor. Başarıyla altından kalktığınız işleriniz sayesinde yükselişe geçtiniz ve finansal durumunuz iyileşti. Bu da her geçen gün sizi cesaretlendiriyor. Aşk hayatınızı bile arka planda bırakmanızı sağlayan heyecanlar yaşayabilirsiniz. Para kazanmanın tadına vararak, ayaklarınızın üstünde tek başına duruşunuzun ve kimseye minnet etmeyişinizin haklı gururunu yaşıyorsunuz. Bundan sonrasında daha büyük adımlar atmanız olası görünüyor. Sosyal hayatınızın getirileri oldukça fazla. Çevrenizdeki insanlar konusunda iyi seçimler yaptığınız ve onları doğru yerlere koyabildiğiniz ölçüde başarı oranınız artıyor.

Balık burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında aşk hayatına canlılık getiriyor. İhmal ettiğiniz duygularınızı önemsemeye başlıyorsunuz ve bu ay ruhunuzu daha fazla besliyorsunuz. Sizi sarsan eski bir aşk hikayesinin karşınıza çıkması ihtimali yüksek. Duygusal anlamda fazla yoğunlaşacağınız bu durumu kısa süre sonra atlatıyorsunuz. Evli balıklar evlerinde ve eşleriyle son derece mutlu anlar yaşıyorlar. Bekar balıkların birkaç aşkı olabilir ve arada kalabilirler. Evlilik hayatında sıkıntı yaşayanlar, sorunlarını büyük oranda hallediyorlar. Bununla birlikte sözlenen, nişanlanan ve evlenen balıkların sayısı da bu ay oldukça artıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.