Balık gelinlik modelleri 2017

Balık gelinlik modelleri 2017

Balık etekler vücuda tamamen oturan ve tıpkı balık derisi gibi sardığı için adını buradan almakta olan ancak aynı balık yüzgeci görüntüsünde olduğu gibi diz altı hizasından itibaren genişleyen ya da kabarık ve dağınık bir görünüm verilen etek modelleridir. Balık gelinlik modelleri 2017 yılında sık sık karşımıza çıkan ve düğünlerde daha farklı bir görünüm yaratmanızı sağlayacak sade ancak havalı modellerdir.

Kısa balık gelinlik modelleri 2017

Balık eteklerde yüzgeçlerden esinlenerek yapılan aşağı doğru genişleyen tasarımın hattı bazı modellerde daha yukarıdan başlayabilir. Örneğin hemen kalçanın altından ya da dizden başlayan kabaran etek modellerinin kullanıldığı balık gelinlik modelleri bulabilirsiniz. Daha çok bacak kısmını kamufle etmek isteyen hanımların tercih ettiği bu modeller oturduğu kalça kısmını ön plana çıkaracağından uzun duvaklar ile birlikte kullanılabilir.

Sırt detaylı balık gelinlik modelleri 2017

Sırt kısmında bele kadar uzanan derin dekolteler ya da tül yardımı ile kapatılıp transparan bir görünüm sunan ve sırtı omza kadar tamamen görünebilen sırt detaylı balık gelinlikler cesur hanımların tercihi olan ve 2017 gelinlik modelleri içerisinde sık kullanılan gelinliklerdir. Eğer sırtınızın görünmesinden hoşlanmıyor ancak arka kısmın da dikkat çekici olmasını istiyorsanız, ön kısmı boğaza kadar kapalı arkası ise yuvarlak yaka biçiminde hafif açık ya da korse gibi arkadan başlanan balık gelinlikler seçebilirsiniz.

Balık gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.