Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
25.305
Başak Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

BAŞAK Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında sorumluluklarını daha fazla ciddiye alıyorsun. Her şeyin dışına çıkarak hayatının ve yaşadıklarının genelini düşüneceksin. Dinlenmeye, yalnız kalmaya ihtiyaç duyuyorsun. Yapman gereken birden fazla sorumluluk var. Bu sana biraz ağır geliyor olabilir. Ancak severek yaptığında ve bakış açını değiştirdiğinde her şey tersine dönecektir. Yapacağın yollar ve planlar konusunda değişiklikler var. Kafanda oluşturduğun ve olmasını çok istediğin bir şeyi partnerin, eşin veya ailen nedeniyle yapamıyorsun. Sana uymayan şartları değiştirmek için yeni yollar arayacak bulacaksın. Ancak değiştirme noktasındaki kararsızlığın bazı şeylerin aynı şekilde kalmasına neden olacak. Öfke, acele ve tutarsızlıktan kurtulman şart. Karşındaki insana göre değil, tümüyle kendine göre hareket etmelisin. Ancak bu şekilde istediğin yaşama sahip olabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması artan iş yükünün sorumlulukarını beraberinde getiriyor. Daha fazla çalışmak zorunda kalıyorsun. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile başarın artıyor. Kendini daha güçlü hissediyorsun. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay zamanında eline geçen yüklü bir parayı değerlendirmek için yatırım araştırmasına giriyorsun. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri rekabet gerektiren durumların ortaya çıkmasına neden oluyor. Strese girmeden kendi yolunda devam etmeyi denemelisin. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri ile daha yüksek farkındalıklar elde edeceksin. Birinin senin üzerinde iyileştirici etkisi ile mutlu oluyorsun. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri hukuki bir konuda mücadele gerektiriyor. Yanı sıra oluşan kafa karışıklıkları son buluyor.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Başak Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri yapmak isteyip de yapamadığın şeyler üzerine tedirginlik yaratıyor. Özel hayatında oluşturamadığın hedeflerine kafayı takabilirsin. Bunun için düşünmekten öteye geçemeyeceğini söylemeliyiz. Gerileme zamanında plan proje yapmanın ötesine geçmek pek mümkün olmayacaktır. Hedeflerini belirle ve gerileme bittikten sonra harekete geç.

Başak Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında bir devri tamamlayabilir. Sürekli düşüncedesin. Aklındaki planlar, yapmak istediklerin, yapamadıkların ve alıp da uygulayamadığın kararların var. Sebebi ise tümüyle şartlara göre hareket etmen. Kendinden başka herkesi düşünüyorsun. Ama karşındakine sorsan sen kendini düşünüyorsun. Bunun öyle olmadığını onlara ispatlayabilirsin. Bir hamlene bakar. Bu aylarda senin özel hayatın konusunda ne yapacağın hiç belli değil. Her an her şey olabilir nitelikte.

Başak Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Başak Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde daha gerçekçi davranıyorsun. Edindiğin tecrübeler bunu gerektiriyor. Kendi fikirlerini ve egosunu sana dayatan insanları bozup atıyorsun. Hayatını yeniden tanımlamak, gerekirse çevre değiştirmek isteyeceksin. Günlük yaşamından, özel hayatına ve varsa çocuklara kadar en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ona göre kararlar alıyorsun. Sıradan olup, sıradan şeylerde kaybolup gitme niyetinde değilsin. Bu kış bittiğinde her şey senin için yeni başlıyor olacak sevgili Başak Burcu.

Başak Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Başak Burcu sağlığında 2019 kış döneminde biraz dikkatli olunmalı. Ateşli hastalıklara yakalanman olası görünüyor. Özellikle boğaz ve üst solunum yollarında hassasiyet mevcut. Yaşanan stres de olası rahatsızlıkları tetikleyebilir. Ciddi sağlık sorunların varsa doktor kontrollerini asla ihmal etmemelisin. Mümkün olduğu kadar ev yapımı, doğal besinler tüketmeye çalış.