Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
6.015
Başak Burcu 2018 Bahar Yorumu

BAŞAK Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar ayları içinde duygularını bastıran mantığına karşı koyamıyorsun. Bir tür duygusal karmaşa içindesin. Hayatındaki düzen arayışın devam ediyor. Özel hayatında çoğu konuda akılcı düşünmen aşkla ilgili tatminsizliğe neden oluyor. Özellikle ilişkiler konusunda ön yargısız hareket edemiyorsun. Bu aylarda yeni birlikteliğe başlayanlar ilişkiye adapte olmakta zorlanabilirler. Oldukça geniş bir çevreye sahipsin ve gitgide daha da kalabalıklaşıyorsun. Girdiğin ortamlarda bazılarının bilmiş, ukala tavırları enerjini negatif yönde etkileyebilir. Bu tür ortamlardan uzak durmaya çalış. Yaşam standartların yükseliyor. İşine daha sıkı sarılıyorsun. Birikim ve yatırım yapmak için karşına güzel fırsatlar çıkacak.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri ile yeni şeyler öğreniyorsun. Bugüne kadar ortaya çıkmayan bazı sırlar ifşa edilebilir. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile merak ettiğin konularda araştırmalar yapıyorsun. İsteklerinde hırslanıyorsun. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri sende değişime yol açabilir. Dış görüntünde ve yaşamında belli değişimlere gidiyorsun. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı gelir kaynaklarında artış gözleniyor. Çalışıyorsan pozisyonun değişebilir. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri ile çalışmalarını hızlandırıyorsun. Önemsediğin bir konuda başarı elde edeceksin.

Başak Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar aylarında ufak ayrıntılar üzerinde duruyor. Göz ardı ettiğin bazı konuların karşına çıkmasıyla yön değiştirebilirsin. Bazılarınız ciddiye almadığı ilişkisini aniden bitirebilir. Bekarsan güçlü ve akıllı biriyle yeni bir ilişkiye adım atabilirsin. Ancak baştan söyleyelim bu ilişki heyecan verici olduğu kadar seni fazlasıyla zorlayacak. Yine bu aylarda eski ilişkilerden birinin karşına çıkmasıyla kafan karışabilir. Evliliklerde çocuklara ve çocuk konusuna olan düşkünlük artıyor. Bebek sahibi olma kararı alabilirsin.

Başak Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Başak Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini büyük oranda düzene sokuyorsun. Bazı konularda sana baskı uygulansa da bildiğini okumaktan geri kalmıyorsun. Söz sahibisin ve eninde sonunda fikirlerini kabul ettireceksin. Yakın akrabalardan birine kafayı fena halde takmış durumdasın. Bu insanla aynı ortama girdiğinde ruhsal dengen bozulabilir. İçsel dürtülerinle hareket etmemeye çalış ve mümkün olduğu kadar az iletişime geç.

Başak Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında net şekilde iyi görünüyor. Bedensel anlamda güçlüsün. Hava değişimlerinden etkilensen de kolay kolay hasta olmayacaksın. Ufak tefek rahatsızlıkları kısa sürede ayakta atlatıyorsun. Kötü alışkanlıkların varsa biraz artabilir. Spor ve sanatsal etkinlikler gibi ruhsal yönden seni iyileştirecek şeylere yönelmende fayda var.