Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

19.09.2018
25.423
Başak Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

BAŞAK Burcu 21 Eylül – 21 Kasım 2018 Sonbahar aylarında iletişim ve ilişki alanında şanslısın. Biten her şeyin daha iyisine başlangıç yapıyorsun. Eskiyi bitirip, yıkıp yeniyi kurma dönemine giriyorsun. Gerçekler, görünmeyen bilinmeyen her şeyin görülerek bilinmesini sağlıyor. Gizlin saklın yoksa endişe etmene gerek yok. Ancak gizleyip sakladığın şeyler varsa dikkat etmelisin. Kendi yanlışın önüne düşebilir. Yaşamdaki duruşunu doğrultmak ve hayata bakışını değiştirmek için büyük fırsatlara sahip olacaksın. Sorumlulukların artıyor ve sonuç odaklı yaşamaya başlıyorsun. Zorlanmaları ve tıkanmaları aşacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri ile para konusunda sürpriz fırsatlara sahip oluyorsun. 9 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileriyle eş, aile veya partnerden gelen gelir artabilir. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri yeni hedefler belirlemeni sağlıyor. 7 Kasım 2018 Akrep Yeniayı ile hakkında duyacağın eleştiri ve dedikodulara hazır ol. Gereksiz insanlar yüzünden yaşam enerjini düşürme.

Başak Burcu 2018 Sonbahar Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı 2018 Sonbahar aylarında hataları fark ediyor. Ani sözler, planlar ve konuşmalardan uzaklaşmalısın. Sana yapılan haksızlıklarla senin yaptığın haksızlıkları aynı terazide değerlendirmelisin. Yaşanabilecek ya da yaşanan ayrılıklar kendine olan güveni yitirmene etki edebilir. Manasız kavga ve tartışmalara girmemeye çalış. Hakkını koru, söylemen gereken her şeyi söyle fakat haklı çıkmak için uğraşma. Özel hayatında yanlış anlaşılmalara açık bir döneme giriyorsun.

Başak Burcu 2018 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Başak Burcu 2018 Sonbahar aylarında aile ve ilişkilerinde artan geçimsizlikler karamsarlığını tetikleyebilir. Herkesten kötülük göreceğin hissine kapılabilirsin. Ruh sağlığını, denge ve düzenini korumalısın. İradeni ve dengeni koru. Kendini haklı gibi göstermek için çaba sarf etme. Susman gereken yerlerde sus, ki sen haklı olduğun konularda zaten kazanacaksın. Eskisi gibi güven duyamayabilirsin ama sen yine de sana uzatılan hiçbir eli geri çevirme.

Başak Burcu 2018 Sonbahar Sağlık Yorumu

Başak Burcu sağlığı 2018 Sonbahar döneminde kazalara açık görünüyor. Konsantrasyonunu yükseltecek şekilde beslenmelisin. Enerjini ve dikkatini güçlendirecek türden yiyecekler yiyerek kazaları ve sakarlıkları önleyebilirsin. Olman olası bir ameliyat varsa olacak, şifa bulacaksın.