Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2019 Bahar Yorumu

11.03.2019
29.730

Mart ayında yönetici gezegeninin tam karşısında oluşan Merkür Retrosu seni zorlayacak.

Başak Burcu 2019 Bahar Yorumu

BAŞAK Burcu 21 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında senin biraz dikkatli olman gerekiyor. Mart ayında yönetici gezegeninin tam karşısında oluşan Merkür Retrosu seni zorlayacak. İletişimde, imzada, ortak işlerde, iş birliklerinde temkinli davranman seni olası risklerden koruyacaktır. Dolandırıcılıklara ve aldanmalara açıksın. Nisan ayından itibaren her anlamda biraz daha rahatlıyorsun. Yeni aşk başlangıçlarında şanslısın. İkili ilişkilerde dostunu düşmanını tanıyacaksın. İyi zamanlar geçirmek istiyorsan her şeyi kontrol etmekten vazgeçmelisin. Para konumunda pozitif dönüşler olacak. Mayıs’la birlikte iyi kazanmaya başlıyorsun. Olası planlarını bu zaman içinde devreye sokman daha iyi olur.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile dürtüsel davranılabilir. Ani kararlar alarak uygulaman olası görünüyor. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri sana derin bir nefes aldıracak. Problemlerin çoğu geride kalıyor. 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri ile yapacağın bir anlaşma hayatına yepyeni bir yön kazandıracak.19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri ile engellendiğin şeylerin önü açılıyor. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda Yeniay etkileri kariyerinde, çalışmalarında alacağın yeni kararları gündeme getiriyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri ile yaşam hikayene yeni bir yön verebilirsin. Yalnızsan çok güzel bir döneme giriş yapıyorsun.

Başak Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatında 2019 bahar aylarında fedakar davranıyorsun. Dengeyi korumak için kendini zorlayacaksın. Yara aldığın bir konuda sonuca ulaşmam mümkün görünüyor. Yeni farkındalıklar yapacağın yeni yüzleşmeleri getiriyor ve bazı konularda karar almanı kolaylaştırıyor. İlişkinde sevdiğinden yoğun şekilde beklediğin ilgi gelmeyebilir. Eksikliğini hissettiğin duyguları kendi içinde tamamlamaya çalışacaksın. Sekteye uğrayan, yakın zamanda biten bir ilişkin varsa tekrar iletişime geçeceksin. Sorunları ortadan kaldırmak adına tekrar deneyebilirsin. Bekarsan muhteşem bir aşkın başlangıcında yer alıyorsun.

Başak Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Başak Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde Jüpiter yer alıyor. Bu da çoğu şeyin düzene gireceğini gösteriyor. Aileye yeni üyeler gelebilir. İletişimle birlikte aradaki sevgi bağını güçlendireceksin. Bazı konulara olan sabrının mükafatını alıyorsun. Fedakarlıkla sürdürdüğün bazı arkadaş ve dost ilişkilerini bırakacaksın. Fark edeceğin yeni şeylerle gözün açılacak. Bu aylarda detaylara eskisi kadar takılmıyor daha yüzeysel yaşamaya bakıyorsun. Başkalarının hayatında yer almaktansa kendin olarak kendi yaşam alanında kalmayı tercih edeceksin.

Başak Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Başak Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde koşulların iyileşmesiyle denge buluyor. Mide şikayetlerin azalıyor. Bu dönemde en fazla düşme, çarpma ve kazalardan oluşabilecek kırık, çıkıklara dikkat etmek gerekiyor. Yeme, içme ve stres kontrolü seni birçok rahatsızlıktan kurtaracak olan şeyler arasında yer alıyor. Titiz yapını biraz terk edersen alerjik sorunlar yaşamazsın sevgili Başak Burcu.