Başak Burcu 2019 Yaz Yorumu

31.197

BAŞAK Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerde büyük oranda şanslı olacaksın. Hayatında son bulan veya bitecek olan şeyler adına endişe etmemelisin.

Başak Burcu 2019 Yaz Yorumu

BAŞAK Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerde büyük oranda şanslı olacaksın. Hayatında son bulan veya bitecek olan şeyler adına endişe etmemelisin. Her şeyin daha iyisini istiyorsan duygusallıktan sıyrılarak akılcı davranman gerekiyor. Bırakman gerekenler üzerine ısrar edersen yaşamını geliştiremezsin. Bu sezon içinde bilmediğin bazı gerçekleri öğrenecek bir süre bocalayacaksın. Vicdanın rahatsa sen de rahat ol. Er ya da geç hak yerini bulacaktır. Değişmez alışkanlıkların ve tutkuların var. Bunlara olan bağlılığını biraz azaltarak bakış açını değiştirmeyi denemelisin. Zorlukları ancak bu şekilde aşacaksın.

Başak Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında sürpriz kazançlar elde edeceksin. Eş, aile, kardeş, arkadaş gibi kişiler aracılığı ile güzel işlerde yer alabilirsin. Kendine büyük hedefler ve yeni idealler belirleyeceksin. Bu arada yakın çevrenin boşboğaz konuşmalarına hazır olmalı, dedikodu tarzında şeyleri duymazdan gelmelisin. Her şartta çizgini bozmazsan sen kazanacaksın. Eleştirilere açık ol, herkesi dinle ama karar alırken kimseyi dikkate alma.

Başak Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatında ufak tefek patlamalar oluşabilir. İçinde biriktiriyor ve bazen düşüncesizce ağır konuşuyorsun. İşte bu dönemde de bu gibi zamanlar seni bekliyor aman dikkat! Ani tepkisel davranışlardan mümkünse uzak dur. Evliysen veya ilişkin varsa aile arasında yapılan konuşmaları partnerine taşımamaya gayret et çünkü yanlış anlaşılabilirsin. Konu her ne olursa eğer haklıysan er geç ortaya çıkacaktır. Her ne yaşıyorsan oluruna bırak ve kendini ifade etmek için fazladan çaba sarf etme lütfen.

Başak Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında işlerin yolunda ilerliyor. Maddi kazancında aksaklıklar oluşmuyor. Borcun varsa büyük oranda ödeyerek artıya geçeceksin. Bu aylar içinde önemli olan şey ruh sağlığını ve dengeni korumak olmalı. Kendini daha iyi hissetmen ve doğru kararlar alman için bu gerekli. Aşk hayatında can sıkıcı bir durum varsa ve bu durum hayatının diğer bölümlerini olumsuz etkiliyorsa bazı şeyleri artık zorlamasan iyi edersin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.