Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2020 Yıllık Yorumu

02.12.2019
42.833

Maddi manevi sıkıntı yaşadığınız durumlar varsa bunları kolaylıkla çözebileceksiniz. Aşk hayatınız jüpiter sayesinde hareketlenecek. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte…

Başak Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 19 Aralığa kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve sizin 5. eviniz bu durumdan etkilenecek. 5. ev aynı zamanda şans evi olduğu için bereketli bir dönem sizi bekliyor olacak. Maddi manevi sıkıntı yaşadığınız durumlar varsa bunları kolaylıkla çözebileceksiniz. Hobi olarak yaptığınız şeylerden de bu sene ciddi bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Bu zaman diliminde aynı zamanda çocuklarınız ile ilgili konular da ön planda olacak. Onların gelecekleri için birkaç yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız jüpiter sayesinde hareketlenecek. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte yeni etkinliklere katılacak ve yeni şeyler paylaşabileceksiniz. 2020 yılında çok fazla yalnız kalmayacaksınız. Bol bol sosyalleşme fırsatı elde edecek ve yeni insanlar tanıyabileceksiniz. 12 Ocak tarihinde Satürn Pluto kavuşumu olacak. Bu kavuşumda 5. eviniz ile ilgili durumları ilgilendirecek. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Yerine getirmeniz gereken sorumluluklar varsa bunları yapmanız için aile içerisinden bir kişiden eleştiri almanız mümkün. Zaman zaman iş hayatınız sizi bunaltacak ve daraldığınızı hissedeceksiniz. Bu tarz durumları toparlamak için kendinize vakit ayırmanız önemli. İş hayatınızda yeniliklere merhaba diyebilirsiniz. Bu sene beklemediğiniz bir zamanda da terfi haberi alabilirsiniz.

Başak Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 2020 yılında Satürn Oğlak burcunda ki hareketine devam edecek. 22 Marta kadar sizin 5. evinize etki etmeye devam edecek. Aşk hayatınız için olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Zorlandığınız yerlerde çıkış yolu bulabilecekseniz. 5 Haziran’da gerçekleşecek olan Yay burcunda Ay Tutulması sizin aile ve ikili ilişkilerinizi etkileyebilir. Bu zaman diliminde ilişkilerinde çok fazla duygusallaşma yaşayabilirsiniz. Size söylenenleri yanlış anlayabilir ve aşırı tepkiler verebilirsiniz. Bu yüzden olabildiğince sakin kalmaya çalışmanızda fayda var.

21 Haziran’da gerçekleşecek olan Yengeç burcunda Güneş Tutulması 5. evinizi etkileyecek. Partnerinize karşı aklınızda soru işaretleri varsa bunlar netleşecek. İlişkiniz içerisinde yarım kalan şeylerde tamamlanmalar yaşayacaksınız. Bu tamamlanmalar sırasında olumsuz bazı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Fakat bu olumsuzluklar sizin için aslında iyi olacak. Bu yüzden biraz sabretmeniz ve pozitif yaklaşmanız önemli olacak.

İkili ilişkilerde bu yıl oldukça şanslı olacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sayesinde karşınıza güzel fırsatlar çıkacak. Değer verdiğiniz insanlarla bol bol vakit geçirebileceksiniz. Yakın çevrenizde içten içe size karşı kıskançlık besleyen bir kişi var. Bu kişinin gerçek karakterini zaman zaman fark etmişsiniz ama bir türlü kabullenememişsiniz.

Nisan ayının ortalarına doğru bu kişiye dair aklınızda soru işareti kalmayacak ve kesin bir karar alacaksınız. 19 Aralık tarihine kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve çocuklarınız varsa onlarla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Aile büyüklerinden çocuklarınız ile ilgili maddi manevi olumlu destekler alabilirsiniz. 

Başak Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 22 Mart 2020’ Satürn Kova burcuna geçecek ve 2 Temmuza kadar Kova burcunda kalacak. Sizin 6. eviniz bu geçişten etkilenecek. İş hayatınıza dair farkındalığınız artacak. Geçen sene görememiş olduğunuz problemleriniz varsa bu sene rahatlıkla görebileceksiniz.

Gelirinizi arttırmak için işinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Eksikleriniz varsa da bu eksikleri tamamlamak için çok çalışacaksınız. 14 Aralık Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek ve iş hayatınızda bazı konularda şanslı olacaksınız. Çok fazla çaba sarf etmeden istediğiniz yere gelme fırsatı elde edebileceksiniz. Maddi anlamda bazı düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Geçen sene yaptığınız harcamalara bakarak bu sene harcamalar konusunda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

13 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcunda Retro yapacak. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Yeni bir iş yerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Bunun için bazı düzenlemelerde yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda rekabetten dolayı bazı tartışmaların içerisinde kalabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara söylediğiniz şeylere dikkat etmeniz önemli olacak. Kariyerinizin zedelenmemesi için iş arkadaşlarınızla iletişiminize biraz daha dikkat etmelisiniz. İnsanlara karşı daha sakin ve anlayışlı olmak sizin yararınıza olacak olan bir tavır olacak.

13 Mayıs tarihinde herhangi bir iş değişikliği yada yeni bir projeye girmek gibi düşüncelerden uzak durun. Kariyeriniz için bugüne kadar vermiş olduğunuz emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. 9 Eylül 2020’ de Mars Retrosu yaşanacak. Para ile ilgili konularınıza dikkat edin. Borç vermemeye ve almamaya çalışın. Aynı zamanda yeni iş tekliflerini de Retro boyunca değerlendirmemeye çalışın.

Başak Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar  9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek olan Mars Retrosu sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Eğer aklınızda herhangi bir ameliyat veya operasyon geçirme gibi düşünceniz varsa bunu ertelemelisiniz.

30 Kasım İkizler burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek ve eğitim hayatınız için bazı yenilikler yapabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz ve kararsız kaldığınız eğitimler varsa bu dönem içerisinde net bir karar alacaksınız. 2020 yılında eğitim hayatınızı iyileştirmek için birçok plan ve program yapacaksınız. Hedeflediğiniz yere gelebilmek için güzel çalışmalar yapacaksınız. Temmuz ayının başına doğru kendinizi geliştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. 22 Mart Satrün Kova burcuna geçecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz için bazı uyarılar alabilirsiniz. İmkanınız varsa bu sene acilen spora başlamanız da fayda var.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.