Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
5.658
Başak Burcu 2021 Yaz Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Çıkacak olduğunuz seyahatler varsa buralarda ani değişiklikler ortaya çıkabilir. Sert tartışmalar veya fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Planlanan işlerinizde ters giden durumlarla karşılaşabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise bununla ilgili bununla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmeye açık olacaksınız bu yüzden eğitimlere katılabilirsiniz.

Başak Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İlişkinizden sıyrılarak daha çok özgür bir şekilde hareket etmek isteyeceksiniz. Partnerinizle vakit geçirmek size iyi gelse de kendi başınıza vakit geçirmekte sizi rahatlatacaktır.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Sevgilinizle veya eşinizle güzel bir tatil planlaması yapmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde yeni insanlarla tanışmak ve flörtleşmek sizin için önemli olacak.

Başak Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmayı sürdürmek sizi iyi gelmez. Bu yüzden olabildiğince sakin kalıp kendinize ve karşı tarafa zaman tanımaya çalışın.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Kardeşlerinizle aranızda sorular ortaya çıkabilir. Bu sorunları çözmenin en iyi yolu ise kardeşlerinizi de oturup dinlemek olacak.

Başak Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden sağlık problemleriyle de karşılaşabilirsiniz. İşlerinizden vakit bulup kendinize zaman ayırmayı denemelisiniz.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızdaki sorumluluklar sizi bu sıralar yorabilir. Bu yüzden başkalarının yapması gereken işleri yapmak istemeyeceksiniz.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Ödemelerde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle ödeme zamanlarına biraz daha dikkat etmelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.