Başak Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

6.149
Başak Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Bu yıl sizin için önemli olan konu hedefleriniz ve hayalleriniz olacak. Geçen sene başkaları yüzünden kendi hayatınıza odaklanamadınız ve bunun bedelini ağır bir şekilde ödediniz. Şimdi ise işler tersine dönecek ileriye dönük veya kısa süreli hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir dönüşüm içerisine gireceksiniz.

Uranüs gezegeni bu sene size güzel olayların kapısını aralayacak. İlişkiniz içerisinde ki sorunları çözeceksiniz ve partnerinizle daha sağlam temeller atmak üzere temiz bir sayfa açabileceksiniz.

İlişkiniz yok ise aşka olan inancınız geri gelecek diyebiliriz. Yıl sonuna doğru Neptün transiti sizin sağlık alanınız da olumsuz açı yapacak.

Başak Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

18 Ocak 2021 tarihinde yaşanacak olan Yeni Ay aşk hayatınız ile ilgili önemli kararlar almanız gerektiğini aktarabilir. İlişkiniz içerisinde rahatsız olduğunuz durumlar varsa bunları artık göz önünde bulundurmaya çalışmalısınız.

28 Ocak 2021 tarihinde özel hayatınızda beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. Partnerinizin size karşı davranışı her zamankinden farklı olacak ve bu yüzden sorun hissedeceksiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek ve özel hayatınız ile ilgili kararsız kaldığınız konular ön plana çıkabilir. Sizi strese sokan durumlar varsa bunları bir an önce çözmeye çalışmalısınız.

12 Nisan 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve tutkularınızın peşinden gitmeye çalışacaksınız. İlişkinizde bugüne kadar yaşayamadığınız ne varsa bunları yaşamak için bir liste yapabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve Temmuzun sonuna kadar özel hayatınız ile ilgili konular gündeminiz de olacak. Partnerinizin size karşı desteğini hissedebilir ve bu sayede kişisel hayatınızda da yarım bıraktığınız noktaları tamamlayabileceksiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek eviniz aileniz ile ilgili konular ön planda olacak. Aile içerisinde çözülmeyi bekleyen bir konu varsa bunu bir an önce çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter retro hareketine başlayacak ve ilişkiler anlamında aceleci davranmak zorunda kalabilirsiniz. Daha önceden almış olduğunuz kararları uygulamak da da zorluk yaşayabilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay aşk ile kollarınızı ön plana çıkaracaktır. Aşk hayatınızı daha da aktifleştirmek ve heyecan katmak için yaratıcılığınızı kullanacaksınız, partnerinizle birlikte daha keyifli zamanlar geçireceksiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün retro ya başlayacak evli iseniz evliliğiniz ile ilgili önemli bir karar alacaksınız. Canınızı sıkan konuları örtbas etmek yerine daha çok bunların üzerine gitmeyi tercih edebilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs izin ikili ilişkilerinizi etkileyecektir. Kendinizden çok başkalarını düşündüğünüz ve daha çok fedakarlık ettiğiniz bir süreç içerisine gireceksiniz.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak bu dönem içerisinde özel hayatınıza daha çok önem vermelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir ve yeni arkadaşlar edinmek isteyebilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, kendinizi baskıladığınızı hissettiğiniz ve güven problemi yaşadığınız konulara partnerinizi yardım etmek isteyebilir. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için oldukça verimli zamanlar.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçecek yakın çevreniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Uzakta yaşayan akrabalarınız varsa bu kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Şehir dışına gitme planı yapabilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak ve sevdiğiniz insanlarla daha çok zaman geçirmeye özen göstereceksiniz. İleriye dönük planlarınız varsa ailenizle bu planları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

5 Kasım 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunayla birlikte sosyal çevrenizde büyük bir değişiklik olabilir. Kardeşleriniz varsa onların hayatlarını önemli ölçüde değiştirecek olan yeni olaylar yaşanabilir. Alınacak olan bu kararlarda sizin de yetkiniz olacaktır.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek yakın çevreniz ile alakalı konularınız ön planda olacak. Bugüne kadar ihmal ettiğinizi düşündüğünüz bir akrabanız sizinle bu sıralar daha çok ilgilenmek isteyebilir.

4 aralık 2021 tarihinde tam Güneş Tutulması gerçekleşecek ev hayatınızda ve aile hayatınızda büyük değişiklikler olabilir. Daha önceden karar vermeniz gereken bir konu varsa bunu yakın bir arkadaşınızdan bu konuda destek görebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs aşk evinize doğru ilerlemeye başlayacak. Geçmişte kalan aşklarınız ortaya çıkabilir. Duygusal anlamda sizi zorlayacak olan ilişkilerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

7 Ocak 2021 tarihinde Mars gezegeni sizin para evinizi etkileyecek.Medya alanı ile ilgili bir iş yapıyorsanız eğer buralarda bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.

13 Ocak 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve iş hayatınızla ilgili sorunları günlük yaşantınıza da taşıyabilirsiniz.

28 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşecek olay Dolunay sayesinde iş hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve maddi anlamda kendinizi iyi bir durumda bulabilirsiniz.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlayacak ve iş arkadaşlarınız ile aranızda oluşan iletişiminize iki kat dikkat etmeniz gerekebilir.

11 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Yeni Ay sizin para konularınızı ön plana taşıyacak. Bu süreç içerisinde yeni bir oluşumiçerisine girebilir veya size gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde burcunuz da Dolunay yaşanacak. İş alanında etkilenmeler ile karşılaşacaksınız uzun zamandan beri beklediğiniz bir anlaşma varsa bu anlaşmayı gerçekleştirebilirsiniz.

28 Mart 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay para ile ilgili durumlarınızı ön plana çıkaracak. Uğraş verdiğiniz ve bir türlü karşılığını alamadığınız parayla ilgili konu varsa bununla ilgili olumlu bir dönüş alabilirsiniz.

12 Nisan 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve partnerinizle birlikte ortak bir işi yapıyorsanız bununla ilgili maddi anlamda bir gecikme yaşayabilirsiniz.

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçecek bu süre zarfında sizin kariyeriniz ve iş hayatınız olumlu açılar alacak. Sorumluluklarınızı yerine getirebileceksiniz ve çevrenizden takdir toplayacaksınız.

11 Mayıs 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek, işiniz ile ilgili bir durumdan dolayı uzun bir seyahate çıkabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili bir durumunuz varsa gitmek için görüşmeler yapabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcunun geçiş yapacak, ortaklıklı işleriniz ön planda olacak. Taşınmak istiyorsanız ailenizin yanına taşınmayı düşünebilirsiniz..

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak, başkalarına yardımcı olmak için kendi iş hayatınızı biraz aksatabilirsiniz. Biraz daha disiplinli bir şekilde çalışmaya ihtiyacımız olacak.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür yılın ilk retro hareketine başlayacak ,bu 22 Hazirana kadar devam edecek. Kariyer alanınızda iletişim sıkıntılardan dolayı ortaya çıkan anlaşmazlıklar olabilir.

10 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması sayesinde kariyerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Ertelemiş olduğunuz işler varsa bunlara yöneleceksiniz ve destek alarak daha iyi bir yere geleceksiniz.

22 Haziran 2021 tarihinde Merkür retro hareketi son buluyor. İş alanınızda ve kariyer alanınızda iletişim sıkıntısı yaşadığınız noktalar varsa düzelmeler görebileceksiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs sizin para evinizde olacak. Paranız ile ilgili bazı durumları kabul etmeniz gerekebilir. Daha önceden yapmış olduğunuz harcamalarınızın geri dönüşleri karşılaşabilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Merkür iki hafta boyunca sizin sosyal ilişkilerinizi, arkadaşlarınızı ve İşyerindeki ilişkilerinizi etkileyecek. Sağlıklı bir iş kurabilmek için çevrenizdeki insanları dinlemeyi tercih etmelisiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, başkalarına hizmet etmek için enerjinizi toplamak isteyeceksiniz. Hayalini kurduğunuz bir iş için elimizden geleni yapmaya hazır olacaksınız.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcuna geçiş yapacak ve hizmet alacağınız noktalar artacak. Size en iyi şekilde fırsat sunan kişiler ile karşılaşabilir ve  iş alanlarınızı genişletebilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, İstemediğiniz bir iş verilebilir ve bu yüzden patronlarınızla tartışabilirsiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs sizin para evinize doğru gelecek, zorlandığınızı hissettiğiniz konularda ekstra gelir kaynakları elde edebileceksiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay yaşanacak. Maddiyat ile alakalı konular daha çok ön plana olacak. Karşınıza çıkan engeller varsa bunları aşmak için güvendiğiniz bir insandan destek almak isteyebilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür son retrosuna hazırlanıyor olacak. Para ile ilgili yaşayacak olduğunuz bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir. 18 Ekim 2021 tarihine kadar harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz aksi takdirde zorluk yaşayacağınız anlar sizinle olabilir.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay var. Bu  sizin maddi anlamda zorlanmalarınıza bir çözüm yolu getirecektir. Aile içerisinde, kardeşiniz ya da anneniz size maddi bir destek sağlayacak olan ekstra gelir kaynağından bahsedebilir.

20 Ekim 2021 tarihinden itibaren Dolunay gerçekleşecek ve borçlarınız varsa bunları ödemeniz gerekebilir.

5 Kasım 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve iletişim kurmakta zorluk  yaşadığınız iş arkadaşlıklarınız varsa, daha iyi olması için elinizden geleni yapacaksınız.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması yaşanacak, işiniz nedeniyle seyahate çıkmak için hazırlık yapıyorsanız bazı aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Bu yüzden daha temkinli ve mantıklı hareket etmeye çalışmalısınız.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor. Ortaklıklı işleriniz varsa bu konulara biraz daha dikkat etmeye çalışmalısınız. Ortağınız sizden gizli bir iş çeviriyor olabilir.

Başak Burcu 2021 Sağlık Yorumu

2 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçmişte yaşamış olduğunuz sağlık sorununuzun tamamen bittiğine dair güzel bir haber alabilirsiniz.

1 Şubat 2021 tarihinden itibaren sağlığınıza dikkat ettiğiniz için güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bu tarihlerde biraz daha beslenmenize dikkat etmelisiniz, ekstra kilo alabilirsiniz.

15 Mart 2021 tarihinde sağlığınız ile ilgili konular hakkında başka birine danışmak isteyebilirsiniz. Danışacağınız kişiden önemli bilgiler öğreneceksiniz ve bunları uygulamak isteyeceksiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak ve sağlığınız ile ilgili konularda bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Bel bölgenizde ve boyun bölgenize ağrılar oluşabilir dikkat etmelisiniz.

11 Haziran 2021 tarihinde enerjiniz biraz düşebilir. Kendinizi yükseltecek için sizi motive edecek olan şeylere odaklanmalısınız. Psikolojik olarak gerildiğinizi hissettiğiniz kişilerden uzak durmaya çalışmalısınız.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcuna geçiş yapacak ve retro hareketi devam edecek. Sağlığınızı ilgilendiren konuları ne kadar ihmal ederseniz o kadar sorunlarla karşılaşırsınız.

11 ağustos 2021 tarihinden itibaren hayatınızda ki sorunlardan dolayı kendinize özen göstermeyi ihmal edebilirsiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde zorlayıcı bazı etkenler ile karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz bir insanın sağlık problemini duyabilir ve bu yüzden çok fazla üzülebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinden itibaren Satürn retro hareketi bitecek ve sağlığınız için güzel uğraşlar içerisinde bulunacaksınız. Geçmişi geride bırakarak kendinize yeni bir sayfa açmaya hazır olacaksınız

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.