Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
5.325
Başak Burcu 2022 Yıllık Yorum

2022 yılı içerisinde hedeflerinize ulaşmak sizin için daha kolay olacak. Gökyüzü hareketleri tarafından destekleneceksiniz. Yönetici gezegeninizin üç kez hava burçlarında gerileme yapması iş hayatınızda bazı değişikliklere neden olabilir. Maddi anlamda güzel kazançlar elde edebilir, yeni işler yaparak kazancınızı yükseltebilirsiniz. Çalışmalarınıza öncelik verecek ve kendiniz için yeni adımlar atma girişiminde olacaksınız.

17 Aralık 2020 – 7 Mart 2023 Satürn Kova Burcunda

Satürn’ün kova burcunda olmasından dolayı 6. evinizin konuları ön plana çıkacak. Yani iş ve çalışma hayatınızda ilgili durumlarla ilgilenmek isteyeceksiniz. Geçtiğimiz yıllarda da Satürn sizin 6. evinizde alakalı konuları ön plana çıkardı. Bu yüzden bunlar ile ilgili olabilecek yeni gelişmelere yabancı olmayacaksınız. İş hayatınızda daha verimli olmak için ve günlük işlerinizi yoluna sokabilmek için düşünce yapınız da değişiklikler yapmanız gerekebilir. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikleri aynı zamanda iş hayatınıza da adapte etmeye çalışabilirsiniz. Yanınızda çalışan insanlarla iletişiminize daha dikkat etmeye çalışmalısınız. Geçen sene yaşamış olan zorlu şartlar yüzünden evinizin içerisinde çalışma kararı almış olabilirsiniz. Bu kararlar doğrultusunda önceliklerinizde de belli başlı değişimlerle karşılaşmış olabilirsiniz. Yeni bir düzen oturtmak ve alışkanlıklarınızı değiştirmek zor gelse de, zaman içerisinde bunların üstesinden geleceksiniz. Yaşanmış olan zorlu süreçler yüzünden kendinizi yogun hissedebilirsiniz.

30 Ekim 2022 – 12 Ocak 2023 Mars Retro

Bu yıl içerisinde Mars gezegeni kariyer evinizde yani 10. evinizde retro hareketine başlayacak. 10. eviniz ile alakalı konularda değişikliklere hazır olmalısınız. 2021 yılının sonlarına doğru hissettiğiniz bu değişiklikler yavaş yavaş köklenmeye başlayacak. Yaratıcılığınız artacak ve kendinizi daha güçlü ifade edeceksiniz. Size özgü olan işlerde yer alabilir, sezgisel davranarak ilerlemek isteyebilirsiniz. Mevcut olan rutinin dışına çıkmakta zorlanmayacaksınız, istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye çalışacaksınız. İleriye yönelik hedeflerinizi ve ideallerinizi belirlemek için yeni bir yol çizmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile alakalı konular kariyerinizi de önemli ölçüde etkileyebilir. İş arayış içerisinde iseniz 2022 yılı boyunca karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Sosyal hayatınız ve ikili ilişkileriniz sayesinde de yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ki ilişkilere her zamankinden daha çok önem verecek ve beraber çalıştığınız insanlarla aranızda oluşan anlaşmazlıkları yok etmeye çalışacaksınız. Tamamlamanız gereken projeler de yavaşlamalar var ise bu konularda ki problemleri çözmeye başlayacaksınız.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Akrep burcunda ve Boğa burcunda yaşanacak olan tutulmalar akrabalarla alakalı konuları, yakın çevrenizle ilgili olan durumları ve belli başlı inançlarınızı etkileyebilir. 2022 yılı içerisinde yaşanacak olan 4 adet tutulma sayesinde eğitim, yurtdışı, seyahatler ve Kardeşler ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Daha öncesinden planlamış olduğunuz bir seyahat var ise bunu gerçekleştirebilirsiniz. Katılacak olduğunuz etkinliklerde veya projelerde yeni insanlarla tanışabilir, eşine karşı olumlu duygular hissedebilirsiniz. Daha öncesinden tahmin edemediğiniz farklı bir konu üzerinize eğitim alma kararı alabilirsiniz. Yarım bırakmış olduğunuz yüksek lisans, doktora veya lisans gibi bir eğitiminiz var ise bunu tamamlama girişiminde bulunacaksınız.

Üzerinde çalıştığınız konulara odaklanacak, daha verimli işler çıkarmaya çalışacaksınız. Kardeşlerinizle veya akrabalarınızla ilgilenmeniz gereken konular ön plana çıkabilir. Partnerinizle seyahate çıkabilir, birlikte sosyalleşme kararı alabilirsiniz. Maddi anlamda yaşanacak olan bir gerginlik yüzünden mevcut olan ortaklıklar var ise bunlar ile ilgili kafa karışıklıkları ortaya çıkabilir. Komşularla ve kardeşlerle daha sık bir araya gelecek, burada yer olan problemleri çözmeye çalışacaksınız. Ani seyahat planlamaları yapmanız gereken durumlar sizi Kasım ayı boyunca zorlayabilir. Aynı zamanda bu ay içerisinde partnerinizle fikir uyuşmazlıkları yüzünden ters düşebilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Kuzey Ay Düğümü hareketleri sayesinde kendinizi geliştirebileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni girişimlerin çevrenizdeki insanlar tarafından desteklenecek. Düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade edebilecek ve hayattan keyif almaya bakacaksınız. Yakın dostlarınızla veya partnerinizle birlikte daha öncesinden gitmek istediğiniz yerlere seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kültürleri merak edecek ve bu kültürleri daha detaylı bir şekilde tanımak isteyeceksiniz. Düşüncenizi geliştirecek olan yeni görüşlere ve inançlara karşı araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Günlük rutininizin dışına çıkmak isteyeceksiniz. Bunun için yeni eğitimler alabilir, bol bol seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin içerisinde veya dış hayatınızda yerine getirmeniz gereken sorumluluklar yüzünden isteklerinize zaman zaman ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Mesleğinizdeki başarıyı daha da ileriye götürebilmek için farklı eğitimler almanız gerektiğini düşüneceksiniz. Şaşırtacak olan beklenmedik olaylar sayesinde eğitim fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Birbirinden farklı insanlarla iletişim içerisinde olmaya çalışacaksınız. Geçmişi geride bırakmanın doğru bir karar olduğunu anlayacak, kendinizi keşfetmeye başlayacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.