Başak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

10.007
Başak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Ağustos 2018 tarihinde maddi konularda şansı yakalayacaksın. Kazancında bolluk bereket var. Ev almak ve ticaret yapmak için uygun bir dönem. Gelen cazip teklifleri iyi şekilde değerlendireceksin. Birikim artıyor. Tarla ve arazi konulu görüşmeler söz konusu. Otoriter bir figürle anlaşmazlık yaşayacaksın. Onunla ilgili endişe ve kuruntuların son bulmuyor. Güven sorunu yaşıyorsun. Özel hayatında düzenlemelere gidiyorsun. Başkalarının sana akıl vermesi pek hoşuna gitmiyor. Seni koruyor gibi davranan birine özellikle güvenmemelisin. Yaşanan bazı gelişmeler herkesin gerçek yüzünü ortaya çıkarıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri üstlendiğin sorumlulukları tekrar gözden geçirmene neden oluyor. Zamanında attığın bazı adımların pişmanlığı ile yüzleşiyorsun. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile dönüşü olmayan bir yola girebilirsin. Karar aşamasına geleceğin bu günlerde iyi düşünüp karar almalısın.

Başak Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de çözülme, dağılma ve toparlanma süreçlerini bir arada yaşıyor. Duygusal bağlarını güçlendirmek için çaba sarf ediyorsun. Olayların arkasındaki bazı gerçekleri gördüğünde kendini geri çekiyor, duygularınla yüzleştiğinde farklı düşünebiliyorsun. İki arada bir derece gidip geldiğin zamanlar olacak. İnandığın değerlerden ödün vermiyor oluşun mesafeleri kimi zaman artırıyor. Evliysen eşinle yapacağın özel konuşmalar sizi başka bir boyuta sürükleyebilir. Birbirinize olan hislerinizi bastırmadan iletişim kurmalısınız.

Başak Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde oldukça fedakar davranıyor. Çevrende sevilen ve saygı duyulan birisin. Yaptıkların ses getiriyor. Yanı sıra çekemeyenin de yok değil. İşte onlara karşı olan dik duruşun ve karşılığında aldığın tepki seni bazen üzüyor. Bazıları kötülükte sınır tanımıyor maalesef. En güzel hiçbir şekilde muhatap olmamak olmalı. Bu ay sevdiğin ve uzun zamandır ayrı kaldığın birkaç insanı görmek isteyeceksin. Ya sen yola çıkacaksın, ya da onlar sana gelecek.

Başak Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Ağustos 2018’de Gözden geçirilmeli. Görünürde bir şeyin yok gibi ama sen yine de tedbiri elden bırakma. Bir doktor kontrolü ile alacağın önlemler hayatını daha da kolaylaştıracaktır. Gereksiz yere aldığın ilaçlar varsa onlardan da kurtulabilirsin. Olaylar ve gerginlikler ruh sağlığını olumsuz etkiliyor. Onunla da bitmiyor kafana çok takıyorsun. Detaylardan kurtulmalısın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.