Kadınlar Duysun

Başak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
4.025

Başak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay başak burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında başak burcu ağustos 2021 yorumu…

Başak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Bu dönemde yeni şeyler öğrenmeye açık olacak ve farkındalığınızı yükselteceksiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Hayatınız ile ilgili alacak olduğunuz kararları bir kez daha düşünmeli ve risk almamaya dikkat etmelisiniz. Eğitim hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. İçsel bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Bu döneme daha çok düşünecek ve hayatınızdaki sorunların nedenlerini sorgulayacaksınız. Sizi rahatsız eden durumları geride bırakabilir yeni bir sayfa açabilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınız ile alakalı sorunlar var ise buralarda düzelmeler gerçekleşecek. Daha öncesinden üzerinde çalıştığınız bir iş hakkında olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile alakalı konular daha çok ön plana çıkabilir. Partnerinizle aranızda çıkan sorunlara karşı hassas olabilir ve söylenenleri yanlış anlayabilirsiniz. İlişkinizin boyutunu düşünebilir, bununla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkiniz yok ise Ağustos ayı içerisinde kendinizi iyi hissettiğiniz bir ile tanışacak ve bu kişiyle ilişkinizi ilerletmek isteyeceksiniz. Karşınızdaki insana karşı daha hassas ve özverili olabilirsiniz. Partnerinizin sorunlarıyla ilgilenmek size iyi gelecek.

Başak Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Yakın çevrenizde sizi kısıtlayan ve sürekli eleştiren insanlar varsa bu insanlardan olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Kendinizi özgür hissettiğiniz sizi kısıtlamayan kişilerle zaman geçirmek kendinizi daha iyi hissettirecek. Aile içerisinde yaşanacak olan birkaç tartışma var. Bu tartışmanın ana sebebini bulabilir ve sorunlara çözüm getirebilirsiniz. Anne veya babanızın hayatı ile alakalı sorumlulukları da üstlenmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızdaki yoğunluk giderek artacak, sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizinle olacak. Gelirinizi ikiye katlama fırsatı elde edebileceksiniz.

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz var ise bunun için oldukça verimli bir döneme adım atıyorsunuz. Yatırım amaçlı alacak olduğunuz kararlar hakkında çevrenizden de destek almak isteyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.