Başak Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.890
Başak Burcu Ağustos 2022 Yorumu

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla daha çok konuşabilir ve sorunlarınızı hafifletebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Zihinsel anlamda aktif faaliyetlerde bulunacaksınız.

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Hayatın akışına kendinizi bırakmalısınız. Kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Kendinize zaman ayırmak sizin için oldukça önemli olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. İşten ayrılmak isteyebilir, kendinize yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa bunlara odaklanın. Kendinize daha dikkat edecek, sağlık konusunda daha sabırlı olacaksınız.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyer anlamında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Sorumluluklarınızın farkına varacaksınız. Kendi işinizi kurma gibi bir düşünceniz varsa bunlar üzerine düşünecek, yanınıza birine bulacaksınız.

Başak Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik olaylar yüzünden ideallerinden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkide risk alacağınız yenilikler söz konusu olabilir. Fazla kararlı olacak, sizin için sorunlu olan durumları mümkün olduğunca en hafif şekilde atlatmaya çalışacaksınız.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişki için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissettiğiniz konular yüzünden ilişkiden kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde konuşulması gerekilen konular varsa eğer bunların peşinden koşmak isteyeceksiniz. Duygularınızı kontrol altına almalı, ailenizle samimi bir şekilde konuşmalısınız. Kardeşlerinizle aranızda sorunlar varsa eğer bunları çözmeye çalışacaksınız.

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Yakın çevrenizle ilgili kafanızı karıştıran durumlar varsa eğer bunları çözmeye odaklanın. Aile içerisinde alınması gereken kararlı baştan değerlendirin.

Başak Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. Yatırımlarınız hakkında daha fazla bilgi edinecek, maddi anlamda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Maddi anlamda yeni kararlar almak sizin için oldukça önemli olacak.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş Mars ile kare açı yapacak. İş hayatınızda daha aktif olacak ve ciddi kararlar alacaksınız. Riskli yatırımlarda bulunmak yerine biraz daha sağlam ve garanti olan işler yapmak daha iyi olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.