Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

28.980
Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

BAŞAK Burcu aylık yorum Ağustos 2016 iş hayatına ailesi de dahil oluyor. Önemli dönüm noktalarının yaşanabileceği bir sürece giriyorsunuz. Kariyerinizde son derece başarılısınız. Ancak işinize dahil olanlar ve dış müdahaleler size zarar verebilir. Sapla samanı ayırmakta bazen zorlanabilirsiniz. Doğru bildikleriniz yanlış çıkabilir. Geçmişinizin peşini bırakamıyorsunuz. Sürekli yaptığınız hatalar geliyor gözünüzün önüne. Tam başarıya ulaşmak için geçmişi dünde bırakmalısınız. Şu dönemde insanların size olan güveni tam. Çalışmalarınızı ilerletebilmek için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Fikirlerine değer verdiğiniz insanların fikirlerini almayı ihmal etmiyorsunuz. Önemli adımlar atmadan önce şartlarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Ağustos 2016 başak burcu iş hayatı büyük şans içeriyor.

Ağustos 2016 Başak Burcu aşk hayatında hareketlilik hakim. Bu ay içinde uzun zamandır beklediğiniz aşk veya sonuçla mutlu oluyorsunuz. Beraberliği olanlar daha iyi günlere adım atıyorlar. Birlikteliği olmayanlar ciddi bir beraberliğe ilerleyebilirler. Bazı sorunların ve tartışmaların da yaşanabileceği bu dönemde tedbiri elden bırakmamalısınız. Çevrenizde güvendiğiniz insanlar tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Olur olmadık kişilerin ağzına laf vermemeye dikkat edin. Başak burcu Ağustos ayı itibariyle hisleri yanında mantığını da kullanıyor. Özel hayatınız konusunda ani gelişen durumlara hazırlıklı olun. Partneri olanlar sürprizlerle karşı karşıya kalabilirler. Bekar başaklar eski aşklardan biriyle yeniden deneme girişiminde bulunabilirler. Aşk konusunda kafanız biraz karışık gibi, dikkatli davranın ve hata yapmamaya çalışın.

Başak Burcu aylık yorum Ağustos 2016 sağlık alanında hassas görünüyor. Sinir sistemi hastalıkları sizin en büyük sorunlarınızdan. Enerjinizi doğru kullanamadığınız günlerde yoğun ağrılar ve halsizlik yaşayabilirsiniz. Takıntılarınız sizin en büyük düşmanınız. Ruhunuza verdiğiniz hasar bedeninize yansıyor. Tansiyon ve şeker hastası başaklar özellikle dikkat etmeli. Karmaşık ortamlarda kalmayın. Mümkün olduğu kadar sakin olun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.