Başak Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

10.622
Başak Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

BAŞAK Burcu Aralık 2017 aşk hayatında geçmişte yaptığın hataları yeniden yapmamak adına alacağın kararlara dikkat ediyorsun. Her şey bambaşka olabilir. Üstlendiğin önemli sorumlulukların bir kısmından kurtuluyorsun. Kendine ve isteklerine odaklanacaksın. Geçmişe dair olanlar geçmişte kalıyor. Seni üzen yıpratan ne varsa sadece düşüncelerinde olduğunu fark ediyorsun. Bu anlamda kafana taktığın konular azalıyor. Yakın çevrende çıkarları doğrultusunda hareket eden biri senin hayatına müdahale edebilir. Tam bu noktada ailenin desteğine ihtiyaç duyacaksın.

Aralık 2017’de BAŞAK Burcu aşk hayatında kontrolü ele alıyorsun. Daha az ama can acıtan sözlerin var. Lafı söyleyip arkanı dönüp gidebilecek kadar cesaretlisin. Hak etmediğin şeylerle karşılaşmak istemiyor, bu yönde alınacak kararlar varsa ay sonuna kadar alıyorsun. Evliysen eşinle arandaki meseleleri tüm çıplaklığı ile masaya yatıracaksın. Daha huzurlu ve güven içinde yaşamak için anlaşacağınız ortak noktalar buluyorsunuz. Süren uzun ilişkilerde aileler arası görüşmeler artıyor. Bekar Başak Burcu Aralık 2017’de yapmak istediklerini gerçekleştirmeye başlayacağı bir aşkla tanışıyor.

BAŞAK Burcu aşk hayatı 2017 Aralık ayında sürpriz gelişmelere doğru yol alıyor. Evlilik, ilişkiler, çocuklar ve çevreyle ilgili konular iç içe giriyor. Hepsini birden ele alacağın bu yeni ayda hayatın güzel yanlarından faydalanacaksın. Lafını çok sakınmıyor, gereksiz yere konuşmuyorsun. İfadelerin net ve sert. İlişkilerinde düzenini bozan insanlara artık tahammülün yok. Taviz verdiğin birçok konuda geri adım atacak, bu kişileri kendileriyle yalnız bırakacaksın. Evliliklerde çocukların da dahil olacağı farklı gelişmeler var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.