Başak Burcu Aralık 2019 Yorumu

23.235

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu başak olanlar aralık ayının 22 sine kadar güneş 4. evinizde olacak. Ev içerisinde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2019 Yorumu

Bu değişikliklere ve yeniliklere çok müsait bir ay içerisinde olacaksınız. Taşınma gibi bir düşünceniz varsa işleri hızlandıracak bazı güzel haberlerde alabilirsiniz. 2 aralık jüpiter oğlak burcunda yaşam standartlarınızı değiştirmek adına bazı düşüncelere odaklanabilirsiniz. Yalnız kalıp hayatınızda neyin iyiye gidip gitmediğini gözlemleyecek ve bazı iyileştirmeler içerisine gireceksiniz. Bu girşimleriniz sizi bu ay zorlasa da hemen ardından uzun vadeli bir rahatlığa kavuşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 aralık dolunay ikizler burcunda gerçekleşecek. 10. eviniz yani kariyer evinizde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Sizin üstünüzde çalışanlar varsa onlarla aranızdaki iletişim kuvvetlenebilir. Size karşı ekstra bir güven duyacaklar ve bu sayede yükselme fırsatı elde edeceksiniz.

26 aralık oğlak burcunda güneş tutulması ve yeni ay 5. evinizde olacak. Beklenmedik bir aşk sizinle olabilir. Birlikteliğiniz varsa bile bu aşkla karşılaşacaksınız ve ciddi bir kafa karışıklığı sizlerle olacak.

Başak Burcu Aralık 2019 Aşk Yorumu

22 aralık güneş oğlak burcunda sizin 5. evinizde olacak. Geçen ay merkür retrosundan olumsuz şekilde etkilenen aşk hayatınızı artık belli bir düzene sokmaya çalışacaksınız. Partnerinizle ileriye dönük sağlam temeller atacak ve karşılıklı birbirinize karşı olan güveninizi göreceksiniz. Evli olan başak burçları fazla kötü giden bir evliliğiniz varsa biraz ayrı kalmak isteyebilirsiniz. Eşinizi kırmamak ve bu ilişkiyi bitirmemek için çaba içerisine gireceksiniz. Satürn pluto kavuşumu da 5. evinizde olacak. Yalnız olan başak burçları yeni ilişkilere merhaba diyeceksiniz.

Başak Burcu Aralık 2019 Aile ve İlişkiler

12 aralık dolunay ailenizle ilgili konuları ön plana çıkarabilir. Anne, baba veya kardeşlerinizle biraz daha sık zaman geçirebilirsiniz. Mars hareketi 3. evinizi etkileyecek. Biraz kararsız olabilirsiniz, yakın çevrenizde yer alan kişilerle zaman zaman gergin görüşmeler içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Biraz sakin olmanız da ve yalnız kalmanızda fayda var. Uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızla görüşebilirsiniz. Aralık ayının ortalarına doğru yakın bir arkadaşınızın başı belaya girebilir.

Başak Burcu Aralık 2019 Sağlık ve Kariyer

Eğitim hayatını devam ediyorsa mars sayesinde eğitim hayatınızda bir takım değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu sıralarda alacak olduğunuz kararlar kariyerinizi olumsuz şekilde etkileyebilir. Bu yüzden olabildiğince çevrenizde güvendiğiniz insanlara danışmanızda fayda var. 12 aralık dolunay sağlık evinizi etkileyebilir. Bu sıralar çok fazla kafa yorduğunuz bir konu varsa bu yüzden ruhsal bir sıkıntı içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. İç dünyanıza biraz yoğunlaşmalı ve kendinize zaman tanımalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.