Kadınlar Duysun

Başak Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
4.701
Başak Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

13 Aralık 2021 tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yeniliklerden dolayı kendinizi zaman zaman yorgun hissedebilirsiniz. Taşınma planı yapabilirsiniz ve bu konular hakkında destek almak isteyebilirisniz. Maddi anlamda ailenizden destek göreceğiniz bir olay karşınıza çıkabilir.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa yapılan işler gündeminizde yer alabilir. Zevk aldığınız konulara odaklanabilir ve hobi alanlarınızı çeşitlendirmek isteyebilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek ve size katkı sağlayan durumların içerisinde bulunmak isteyeceksiniz. Kendinizi geliştirmek için yeni eğitimlere katılabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. Partnerinizle birlikte ortak bir yaşam alanı oluşturmak isteyebilirsiniz. Şehir veya ülke değişikliği yapmak istiyorsanız, bunlar ön plana çıkabilir. Aileyle ilgili olumlu gelişmeler sizin olacak ve kendinizi güvende hissedeceğiniz ortamlar yaratabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınız ile ilgili yapacak olduğunuz yenilikler sizi heyecanlandırabilir. Yeni bir iş teklifi alabilir veya mevcut olan işinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz projeler varsa bunlar tekrar ortaya çıkabilir ve takdir toplayabilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. İlişkilerde yeni kararlar alabilirsiniz. Sorunlarınızı gözden geçirmeli, içinizden geldiği gibi davranmalısınız. Partnerinize karşı açık sözlü olmak sizi mental olarak rahatlatmaya yardımcı olacaktır. Düzenli giden ilişkiniz hakkında da yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. tutkulu bir aşk ilişkisi başlayabilir. Eski sevgilinizle aranızı düzeltmek isteyebilirsiniz. Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmaya çalışan bir kişiyle ilişkinizi kesmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise ummadığınız bir kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Geçmişten gelen travmaları atlatmaya çalışabilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınıza ve ailenize yeteri kadar zaman ayıramadığınızı düşünebilirsiniz. Duygularınızı çevrenizdeki insanlara net bir şekilde ifade edecek ve yeni insanlar tanımaya çalışacaksınız. Çocuklarla aranızda sorun olan konuları halletmeye çalışabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. kili ilişkilere her zamankinden daha çok önem verebilirsiniz. Yakın akrabalarınızla aranızı bozmaya çalışan bir kişiyi kısa süre içerisinde tespit edebilirsiniz. Ailenizle maddi anlamda ortak paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. İş hayatınızda ortaya çıkan yoğunluklar yüzünden aşırı stres altına girebilirsiniz. Kendinize ayırmak istediğiniz zamanı işlerinize ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara biraz daha dikkat etmeli, elinizden geldiğince de parasal konuların kontrolünü sağlamaya çalışmalısınız. Kariyerinizi ilgilendiren bir konu hakkında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş konularında tartışmamalı, çevrenizle biraz daha uyumlu olmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.