Başak Burcu Aralık 2022 Yorumu

2.319
Başak Burcu Aralık 2022 Yorumu

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. İç dünyanız ile alakalı durumlar ön plana çıkmaya başlayacak. Kişisel gelişim, astroloji veya psikoloji gibi durumlarla daha fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. Kendinizi geliştirmek için yeni kurslara ve eğitimlere dahil olabilirsiniz. Duygusal değişim ve dönüşüm süreci bu dönemde sizin için kolay olacak.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. Duygusal olarak sizi yoran durumları sakin bir şekilde ele alacak, gerektiği yerlerde çevrenizden bu konular hakkında destek almak isteyeceksiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen durumlar var ise bunları gözden geçirmek isteyeceksiniz

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ani tepkilerle karar verebilir, çevrenizdeki insanları kırabilirsiniz. Yöneticileriniz var ise aranızda tahmin edemediğiniz nedenlerden dolayı gereksiz gerginlikler ortaya çıkabilir. Fevri çıkışlar yapmamalı, biraz daha sakin kalarak karşınızdaki kişileri dinlemeye çalışmasınız. İşinizi etkileyecek olumsuz kararlar almaktan uzak durmalısınız.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Tatile çıkmak isteyebilir, olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yeni bir hobiye veya projeye başlamak sizin için oldukça önemli olacak. Daha öncesinden yapmış olduğunuz anlaşmalarda güzel gelişmeler olacak.

Başak Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. Daha öncesinden olumsuz giden durumlar yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. İlişkilerinizde yeni kararlar alacak ve hayatınızı kolaylaştıracaksınız. Duygusal açıdan her anlamda desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Uzun süreli ilişkilerde yeni kararlar alınması söz konusu olmaya başlayacak. Çocuklarınız var işte partnerinizle birlikte çocuklarla ilgili detaylı bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkide olmayanlar ise bu dönem içerisinde size yakın olan bir kişi ile karşılaşabilirsiniz

Başak Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Hayatında ortaya çıkan problemlerle daha fazla ilgilenecek kesin çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız. Ailenizle birlikte vakit geçirmekten fazlasıyla keyif alacaksınız.

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Daha öncesinden kavgalı olduğunuz bir arkadaşınızla barışmak istediğinizi düşünecek ve tekrar iletişime geçme yönünde ilerleyeceksiniz. Duygularınızın, mantığınıza hükmetmesine izin vermeyeceksiniz. İkili ilişkilerde şanslı olacağınız bir dönem sizinle olacak.

Başak Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Para sıkıntılarınız var ise bunları çözmek için yeni çözüm yolları bulmak isteyeceksiniz. Daha öncesinden aldığınız ve ödenmesi gereken bir borcu daha fazla ertelememeli, mümkün olduğunca ödemeye çalışmasınız. İş hayatınızda yaşanan gerginlikleri partneriniz ile paylaşacaksınız. Ailenize maddi anlamda yaşadığınız endişelerinizi paylaşabilir, ortaklaşa yürütülen bir iş var ise bu işte yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde sizi yanıltan durumları detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Yeni bir terfi alabilir, maddi anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.