Başak Burcu Bahar Yorumu

56.187
Başak Burcu Bahar Yorumu

Başak burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında fazlasıyla etkili. Başaklar için oldukça şanslı bir dönem. Aile ve ev konularına daha fazla yöneleceğiniz bu zamanlarda, emlak-arazi ve mal sahibi olma yolunda da adımlar atıyorsunuz. Başak burcu 2016 bahar ayında bitişlere ve yeni başlangıçlara imza atıyor.

Başak burcu Mart 2016’da bir süredir yaşadığı problemlerden sıyrılmaya çalışıyor. Üzerinde uzun zamandır düşündüğünüz konular hakkında daha sakin kalmaya çalışıyorsunuz. Karara bağlanması gereken önemli bir mevzu canınızı oldukça sıkıyor. Bu bağlamda iş ve kariyerinizi de olumsuz etkileyen sürümcemeden kurtulabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Sadece uygun zamanı bekliyorsunuz. Başak burcu bu dönemde çocukları ve akrabalarıyla olan ilişkilerini sağlama alıyor.

Sık telefon görüşmeleri ve uzun konuşmalar söz konusu. Mart ayı içerisinde sağlığınıza daha fazla dikkat etmek zorunda kalacaksınız. Detaylı düşüncelerinizi azaltarak, strese girmekten kaçınmalısınız.

Başak burcu Nisan 2016’da manevi anlamda kendini daha güçlü hissedecek. Özel yaşamınızda önemli kararlar alarak, hayatınıza yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Bu ay sizin sonlarınız ve başlangıçlarınızın ayı olabilir. Uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızla, kardeşlerinizle ve varsa çocuklarınızla görüşmek isteyeceksiniz. Maddi birikimlerinizi değerlendirme yönünde, daha iyi bir yatırım yapmak adına, elinizdeki emlağı gözden çıkarıyorsunuz. Yeni ev, taşınma gibi konular sizi ruhsal ve bedensel olarak yorabilir. Başak burcu bu ay sonunda dinlenmek isteyerek, yaşadıklarını değerlendirmek için uzun bir tatile çıkabilir.

Başak burcu Mayıs 2016 itibariyle keyifleniyor. Yaşamında istediği çizgiyi yakalayan başak burcu insanı ilişkilerini yolunu koyuyor. Bu ay içerinde kısa seyahatlere çıkarak sevdiklerinizle buluşabilir, hasret giderebilirsiniz. Geçmişte aşk yaşamında hayal kırıklığına uğrayan başak burçları, hayatına uzun süre birini sokmak istemeyecek. Yaşadığınız tecrübelerden sonra, bu konuda birinin sizin güveninizi kazanması oldukça zor olacak gibi. 2016 bahar aylarının üzerinizde yarattığı gerilim nedeniyle, yaşayabileceğiniz tansiyon ve dolaşım rahatsızlıklarıyla ilgili dikkatli olmanızda fayda var.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.