Kadınlar Duysun

Başak Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
11.761
Başak Burcu Ekim 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Ekim 2018 tarihinde yapacağın bir başlangıç istediğin hayata açılan kapı niteliğinde. Geçmişi kontrol etmezsen yapacağın başlangıçlarla geleceğini daha iyi yönetebilirsin. Tutunduğun şeyler ileri gitmeni engelliyor. Kendine itiraf edip kurtulman ve yüzleşmen gereken şeyler var. Evvela hem kendini hem de çevreni kontrolcü tutumdan vazgeçmelisin. İsteklerin konusunda bir şeyler yapman gerekiyor. Durup sadece düşünmekle gereken düzeni sağlayamazsın. Bu ay ilişkilerde sağlamcı rol oynuyorsun. İşine gelmeyen herkesi hayatından çıkarma eğilimindesin. Bu yönde ruhsal sıkıntılarından bir anlamda kurtulacaksın. Maddi açıdan rahatlama geliyor. Kendini yargılamaktan vazgeç, hatalarını kabul et ve diyetini ödediğin geçmişini geride bırak. Sonra hayatında olacaklara sen bile inanamayacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri bir türlü kabullenemediğin şeyleri gözünün önüne seriyor. Seni yolundan alıkoyan ne varsa silip süpüreceğin bir zaman. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile özgürleşmek isteyeceksin. Anlam veremediğin bir duygu yoğunluğu yaşayacaksın. İniş ve çıkışlarla birlikte dengeyi buluyorsun.

Başak Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de yaşandı bitti denilen şeyleri unutmaya kararlı görünüyor. İçinden kopup gidenlerin canını yakmasını anlıyoruz. Ama bunu yapmalı ve tümüyle unutmalısın. Çünkü ne geçmişi değiştirebiliyorsun ne de şuan ki duygularını tam olarak yaşayabiliyorsun. Ay ortasıyla birlikte kendinden taşacaksın. Özgüvenin yükseliyor ve aklındakileri ifade ederken kendinden eminsin. Ait olduğun yeri önce kafanda belirlemeli daha sonra harekete geçmelisin. Sen senden uzaklaştığın kadar başkalarının hayatında yaşamak zorunda kalırsın. Kendini bulduğunda bunu anlayacaksın.

Başak Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde kabullenemediğin şeyler var. Bazı konularda sana haksızlık yapıldığını düşünüyorsun. Özellikle samimiyetine inanmadığın birkaç kişi ile yüzleşmek isteyeceksin. Açık sözlüsün. Ama o insanlar her defasında haklı çıkmayı başarıyor. Aile büyüklerinden birinin sağlık sorunu iyiye gidiyor. Kontrollerinin ihmal edilmemesi gerekiyor. Varsa çocuklarla ilgili ufak tefek sorunlarla sen ilgileniyor ve çözüme kavuşturuyorsun. Maddi açıdan şanslı bir döneme giriyorsun. Karşına çıkan büyük bir fırsatı iyi değerlendirirsen uzun vadede hayatın çok değişebilir.

Başak Burcu Ekim 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Ekim 2018’de mide rahatsızlıklarına yatkın görünüyor. Kafana taktığın şeyler mide asitini harekete geçiriyor olabilir. Mide ve bağırsaklarındaki hareketlilik strese bağlı gibi görünüyor. Gerekirse bir doktora danışmalısın. Aynı zamanda iyi dinlenmeli, sağlıklı beslenmeye özen göstermelisin. Ağır yiyecekler de bağırsakların için sorun yaratabilir. Seni keyiflendirecek ortamlara girmeye çalış ve lütfen kafanı dağıt.