Başak Burcu Ekim 2019 Aylık Yorum

19.465

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında maddi gelirinizi ikiye katlamak için bir takım düşünceler içerisine gireceksiniz.

Başak Burcu Ekim 2019 Aylık Yorum

Belli bir miktar birikmiş paranız var ise bunu ne şekilde değerlendireceğinize dair yollar düşünebilirsiniz. Bu ay içerisinde harcamalarınıza biraz daha dikkat edebilirsiniz. Size düzenli gelir getirecek olan bir emlakla ilgili konularda şanslı olacaksınız. Hayatınıza karşı daha çok pozitif bir bakış açısına sahip olacaksınız. Bu sayede aksilik yaşasanız bile kısa sürede toparlanabileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 14 ekim dolunay’da finans açısından sonuçlanmasını beklediğiniz konular gündeminizde olacak. Vergi veya kredi gibi durumlarınız var ise bunların tamamlanması gibi durumlar söz konusu olabilir.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te iş ve eğitim hayatınızda yeniliklere şahit olacaksınız. Uzun zamandır üzerine düşündüğünüz girişimlere artık başlamak için cesaretinizi toparlayabilirsiniz. Siz yine de yeni şeylere başlarken çevrenizdeki insanlara danışın ve yavaş bir şekilde ilerlemeyi tercih edin.

Başak Burcu Ekim 2019 Aşk Yorumu

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında eşinizin veya sizin maddi açıdan bir haber alacağı bir dönem içerisine gireceksiniz. Bu sayede birlikte yapmak istediğiniz farklı etkinlikler var ise bunları gerçekleştirebiliceksiniz.Yalnız olan başak burçları eski sevgili ile bir görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim yönünüz ve ikna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir dönem içerisinde olduğunuz için istediğiniz şeyleri karşı tarafa rahatlıkla yaptırabileceksiniz.

Başak Burcu Ekim 2019 Aile ve ilişkiler

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında yakın çevrenizde olan olaylara kafa yorabilirsiniz. Kardeşlerinizle daha çok iletişim içerisinde olacak ve birbirinizi destekleyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade ediş biçiminiz oldukça kuvvetli olacak. Sosyal çevrenizde uzaklaşmak istediğiniz bir kişi olabilir. Bu ay içerisinde o kişi hakkında net bir karar alabilir ve gerek duyrsanız hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz .

Başak Burcu Ekim 2019 Sağlık ve Kariyer

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında iş hayatınızda yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ticari konular ile ilgili bir işiniz varsa bununla ilgili yeni eğitimler ve projelere dahil olabilirsiniz. Eğitim hayatınız aktif ise kendinizi geliştirmek adına yeni topluluklara girebilirsiniz. Bol fikir alışverişli ve bilgi paylaşımı olan günler sizleri bekliyor olacak. Sağlığınız bu sıralar iyiye gidiyor. Estetik veya diyet gibi sağlıkla ilgili yapmak istediğiniz durumlar var ise bunlar için uygun bir zaman diliminde olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.