Kadınlar Duysun

Başak Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
5.543
Başak Burcu Ekim 2021 Yorumu

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Hayatınız ile ilgili hedeflerinizi belirlemeli ve buna göre öncelik sırası oluşturmalısınız. Aynı anda birçok işle uğraşabilir ve zihninizi farklı yönlere bölebilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Maddi anlamda endişeleriniz ortaya çıkabilir, bu durumları çözmek için yakın bir arkadaşınızdan destek almak isteyebilirsiniz. Kendinizi güçlendirecek yeniliklere de ihtiyacınız olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hesabınızda olmayan ani para çıkışları gündeme gelebilir. Ödemelerinize dikkat etmeli ve harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Ekstra bir gelir içinde mücadele sarf edebilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Tazminat kredi vergi veya miras ile ilgili konularda yeni gelişmeler gündemde olabilir. Partnerinizle aranızda para ile ilgili sorunlardan dolayı ufak tartışmalar oluşabilir. Ödenmesi gereken borçları yapılandırmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Aşk hayatınızda kendinizi sabote ettiğinizi fark edebilirsiniz. Çevrenizden duymuş olduğunuz olumsuz düşünceler sizi partnerinizden uzaklaştırabilir.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Çocuklarınız ile ilgili sorunlar partnerinizle aranızda problemlere neden olabilir. Onlarla daha çok ilgilenmeniz gerektiği hakkında uzun uzun konuşmalar yapabilirsiniz.

Başak Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. Anne ve babanızdan alacak olduğunuz destek sayesinde kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulacaksınız. İleriye dönük yapılması gereken planlamalar üzerine de konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. Ortaklaşa yürütülen işler var ise buralarda şanslı olacaksınız. Kendinizi geliştirecek ve maddi bu durumunuzu desteklemek için yakın çevrenizin fikirlerini önemseyeceksiniz.

Başak Burcu Ekim 2021 Para ve Kariyer

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Ödenmesi gereken borçlarınızı rahatlıkla ödeyebilecek ve tahsil edeceğiniz paraları da alabileceksiniz. Eski iş ortaklıkları gibi konularda tekrar gündeme gelebilir.

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Kendinizi iş hayatına ve kariyerinize vermek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Yeni çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Çalışanlarınızla aranızı da iyi tutmaya çalışabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.